Топката е избита в последния момент в ъглов удар.

Топката минава до сглобката на съперниковата врата.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме изобилстваше от добри положения за реализиране на гол. Почти всички бяха в полза на българския тим на терена.

Арсенал получи само една по-сериозна възможност да поведе в резултата, но Броун спаси изстрел на Джорджевич от близка дистанция.

За сметка на това "орлите" контролираха сблъсъка, като основно притискаха опонента си с атаки по крилата.

Лукоки и Сисиньо създадоха много главоболия на бранителите на съперника отдясно по нападението на "орлите", като не спираха да захранват с центрирания Марселиньо, Мисиджан и Шверчок.

Новото попълнение в редиците на "зелените" пък вкара поредния си гол за шампионите след 27 минути игра. Мисиджан получи подаване в наказателното поле и стреля силно, кълбото бе отбито, а при добавката си Шверчок откри резултата.

Още в следващата атака на Лудогорец Шверчок бе на път да се разпише отново, но изстрелът му мина над напречната греда.

В последните мигове преди почивката поредна акция на Лукоки по десния фланг завърши с пас към Мисиджан, чийто шут срещна лявата греда на вратата, пазена от Левашов.

45′

Почивка.

44′

ГРЕДА!

Пробив на Лукоки завърши с пас към Мисиджан, който стреля в рамката на вратата на съперника.

Малшанс за "орлите".

42′

Няколко груби влизания на футболистите на Арсенал.

За момента без контузии в редиците на Лудогорец.

40′

Добра намеса на Броун!

Грешка в защитата на разградчани доведе до бърза контра за тима от Тула.

Завършващият изстрел на Джорджевич обаче бе вещо спасен от вратаря на българския тим.

37′

Страхотен гол на Сисиньо...

Футболистът на разградчани обаче бе в положение на засада.

Състезателите на съперника бяха спрели на местата си, което даде възможност на Сисиньо да реализира попадение, макар и знаейки че то няма да бъде признато.

31′

Нова възможност за Шверчок!

Той бе изведен по чудесен начин от Лукоки, но завършващият му изстрел премина над горната греда на вратата на Арсенал.

27′

ГОООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Може ли някой да спре Шверчок?

Пореден гол на новото попълнение на разградчани!

Той се разписва след като Мисиджан проби отбраната на съперника и стреля, топката бе избита от вратаря, но при добавката си Шверчок беше безпогрешен.

26′

Удар на Джорджевич!

Лукас Саша протяга крак и успява да избие топката.

Кълбото продължава движението си към вратата на Броун, но не попада в рамките на целта.

Добра възможност за Арсенал.

21′

Шут по диагонала за Мисиджан!

Топката преминава далеч от целта.

18′

Тежък сблъсък между Пластун и Чаушич!

И двамата ще трябва да получат медицинска помощ.

17′

Комбинацията Чаушич - Кангва изглежда най-притеснителна за защитниците на Лудогорец.

До момента обаче точен удар във вратата на разградчани няма.

14′

Изстрел на Марселиньо от свободен удар!

Топката се отбива в стената и излиза в корнер.

13′

Жълт картон за Григалава.

11′

Лукас Саша стреля от средна дистанция!

Топката е избита от бранител и се връща в игра.

5′

Два поредни фаула, извършени от Сисиньо.

Напрегнат изглежда футболистът на разградчани.

4′

Солидно действат защитниците на Арсенал.

На границата на позволената грубост.

3′

Изключително деен Шверчок в първите минути от двубоя.

Взаимодействието му със Сисиньо обаче не е пълноценно, до момента.

1′