Старши треньорът на Литекс Живко Желев коментира равенството 1:1 с Бдин (Видин).

“Честно казано, такова нещо не съм виждал. До 20-та минута съдията трябваше да им вдигне 3 червени картона.Хиксът не е фатален за нас, но съм възмутен от липсата на феърплей на терена“, заяви наставникът на Литекс Живко Желев, цитиран от официалния клубен сайт.

Видинчани откриха в 60-та минута, а в 75-та влезлият като резерва ветеран Деско Русев изравни след асистенция на Коце Генков. В последния четеърт час на мача Литекс изпусна 3-4 изгодни положения за да си осигури победата, но Русев, Иван Филипов, Селимински и Мицаков нямаха шанс да се разпишат.

Съставът на Литекс срещу Бдин: Вълков, Мицаков, Ив. Иванов, Грозев, Филипов, Димитров, Р. Иванов(70-Д. Русев), Тодоров(60-Селимински), Здравчев(50-Генков), Кр. Петков, Писаров;