Турнир: Лига на нациите Стадион: Зрители: 68978
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

87′

ГОЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Гнабри стреля по диагонала, Ник Поуп изпусна топката, тя тупна коварно и Хаверц имаше лесната задача да засече и направи 3:3!

83′

ГОЛ ЗА АНГЛИЯ! Хари Кейн е безкомпромисен и вкарва за 3:2!

81′

Дузпа за Англия! Шлотербек фаулира Белингам и след като съдията сам прегледа ситуацията чрез ВАР, решението му бе категорично.

79′

Джамал Мусиала бе заменен от Томас Мюлер

75′

ГОЛ ЗА АНГЛИЯ! Резултатът е изравнен! Букайо Сака подаде на Мейсън Маунт, който овладя топката и нанесе страховит удар от ръба на наказателното поле, влетял в левия ъгъл за 2:2.

71′

АНГЛИЯ НАМАЛИ ПАСИВА СИ! Люк Шоу се разписа след като достигна до перфектно подаване в наказателното поле и изстреля топката зад безпомощния в това положение вратар.

66′

ГОЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Магуайър за кой ли път сгреши и позволи да се стигне до вихрена немска атака, завършила с подаване на Вернер към Хаверц, който овладя перфектно топката и шутира от границата на наказателното поле към горния ляв ъгъл, намирайки помощ и от гредата. Резултатът вече е 0:2.

52′

ГОЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Илкай Гюндоган бе точен от дузпа. За да се стигне до наказателния удар, големият грешник от Ман Юнайтед Хари Магуайър фаулира Мусиала в наказателното поле и реферът беше категоричен.

49′

Стърлинг стреля от границата на наказателното поле. Топката се запъти към напречната греда, но Тер Щеген спаси и не и позволи да достигне целта си.

Снимка 588896

Източник: EPA/БГНЕС

46′

Хофман е заменен от Тимо Вернер

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Кимих стреля от дистанция по диагонала, но топката мина опасно страни.

37′

Стоунс бе заменен от Кайл Уокър.

30′

Керер се свлече в наказателното поле след съприкосновение със защитник, но съдията реши, че няма основание да отсъди дузпа.

Снимка 588889

25′

Тер Щеген спаси отбора си след като Стоунс спечели въздушно единоборство и "трите лъва" се впуснаха в атака. Стърлинг се озова очи в очи с вратаря и шутира по земя към левия ъгъл, но той обаче внимаваше и отрази опита му.

17′

Възможност за Германия. Кимих изпълни пряк свободен удар, но топката се удари в стената от играчи.

10′

Домакините владеят инициативата, но в първите 10 минути, опасните атаки липсват.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

Минута мълчание в памет на британската кралица.

Снимка 588887

1′

21 Бен Чилуел

Англия посреща Германия в последен мач за двете страни от Група 3 на Лига "А" na Лигата на нациите. Двубоят е тази вечер от 21:45 часа на стадион "Уембли" в Лондон.

Поражението на "трите лъва" с 0:1 от Италия в петък означава, че те вече са без победа в последните си пет срещи, като загубиха три от тези мачове и отбелязаха само веднъж по време на тази серия.

Гарет Саутгейт: Аз съм правилният човек за Англия

Въпреки критиките

Селекционерът на островитяните Гарет Саутгейт беше освиркван от гостуващите фенове на Сан Сиро в петък и той отчаяно ще иска някаква реакция от своите играчи.

Германия пък шокира и загуби от Унгария (0:1). Тази загуба бе първа за бундестима в групата, но свали отбора на третата позиция. Първите три мача с участието на немците завършиха при равенство 1:1. Единствената победа за тима дойде с 5:2 над Италия.

Двама са аут от състава на Германия за сблъсъка с Англия

На тяхно място няма да бъдат повикани нови футболисти

Така и двата отбора ще търсят победа за повдигане на морала в последния си мач преди Световното първенство, а срещата се очаква да бъде много оспорвана.