Левски не е отстранявал два отбора в Европа в един сезон от кампанията 2010/2011. Тогава "сините" се справиха с Дъндолк от Ирландия, както и с тимовете от Швеция - Калмар и АИК.
Шест поредни години след това, Левски не отстрани нито един отбор. За да дойде отстраняването на Сутиеска през сезон 2017/2018. През 2019/2020 "сините" се справиха с Ружомберок. Последваха два "сухи" сезона в Европа и отстраняване на гръцкия ПАОК през миналата кампания.
Сега Левски ще опита да отстрани поне два съперника в един сезон. Шкупи вече може да се счита за отстранен.
jelezen
на 01.08.2023 в 18:43:43 #5Хахаха, когато фактите говорят, дори и тъпите свини мълчат, хахаха! С изключение на една, много, много тъпа!
steiner
на 01.08.2023 в 16:51:10 #4Шкупи е македонски гранд,предлагам да се брои за два отстранени отбора.
Мик Джагър
на 01.08.2023 в 15:23:46 #3Свиньо, дръж се възпитано, тук е средище на интелектуалци и безобразното ти поведение няма да бъде толерирано
Мик Джагър
на 01.08.2023 в 13:50:27 #2Евроидиoти какво да ги правиш
milko-tsankov-l3g7eGbw
на 01.08.2023 в 13:31:05 #1А едни други не са играли, защото ги ня ми а от 09.09.2016г.