Отборът на Ювентус завърши 2:2 при гостуването си на последния във временното класиране на италианската Серия "А" Реджина в двубой от 33-ия кръг на италианското първенство. Калабрийците на два пъти повеждаха в резултата, но "бианконерите" изравняваха. Така Ювентус остава на трето място във временното класиране, на две точки зад втория Милан. Реджина пък запазва минимални шансовете за оцеляване. Отборът на наставника Орланди има 24 точки и е на 6 зад първия отбор, намиращ се над чертата - Торино.

Като цяло двубоят бе равностоен. В първите минути и двата отбора имаха своите шансове, но в 27-ата минута Барила изведе Реджина напред. Той се разписа, след като засече центриране на Адехо отдясно. След попадението гостите успяха да вземат инициативата и упражниха натиск. Въпреки това в 35-ата минута домакините бяха близо до втори гол Чераволо изтърва. До края на първата част Дел Пиеро и Якуинта изтърваха добри положения и резултатът се запази. Втората част започна повече от добре за Юве и още във 47-ата минута съдията Сакани отсъди дузпа за нарушение на Адехо срещу Якуинта. Алесандро Дел Пиеро не сгреши и изравни - 1:1. След гола играта отново се изравни. В 69-ата минута късметът отново се усмихна на Реджина, след невероятен гол на Халфредсон, който с левия крак препарира Буфон - 2:1. Веднага след гола играчите на Клаудио Раниери отново взеха инициативата. Три минути след попадението за домакините, вратарят им Пуджони направи невероятно спасяване. В 73-ата минута обаче стражът на Реджина бе безпомощен и Кристияно Дзанети изравни.

До края мача резервата Амаури можеше да донесе победата на Юве, но нямаше късмет. В крайна сметка отборите си поделиха точките.