Ново добро спасяване на Ханданович!!! Чиро Имобиле бе изведен от отляво и стреля, но словенецът блесна с ново спасяване.

Шут на Икарди от пряк свободен удар минава над вратата.

Снимка 386427

71′

Жълт картон за Каталди.

70′

ГОООООООЛ ЗА ИНТЕР!!!! Мауро Икарди прави резултата класически. Аржентинският нападател получи топката от Валеро, финтира Лулич и със силен шут вкара за 0:3.

69′

Хоакин Кореа заменя Фелипе Кайседо.

67′

Спасяване на Ханданович!!! Имобиле намери Марушич пред наказателното поле, черногорецъ заложи на силен шут, който бе избит от словенския вратар.

64′

Политано отне топката от съперник пред наказателното поле, напредна и нанесе силен удар, който мина над вратата.

60′

Удар на Икарди от неудобна позиция минава над вратата.

Снимка 386426

57′

Борха Валеро влиза на мястото на Жоао Марио.

56′

Нов удар на Каталди от пряк свободен удар минава покрай вратата.

53′

Милинкович-Савич получи топката в наказателното поле, завъртя се и нанесе удар, който мина покрай вратата.

50′

Удар с глава на Кайседо мина покрай вратата на Ханданович.

Снимка 386424

49′

Жълт картон за Раду.

49′

Жълт картон за Връшалко.

48′

Самир Ханданович изби опасен удар от пряк свободен удар на Каталди.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

40′

ГООООООЛ ЗА ИНТЕР!!!! Защитата на Лацио изчисти топката след центриране от корнер. Кълбото попадна в Марсело Брозович, който с удар от около 25 метра не остави шансове на вратаря на домакините.

Снимка 386423

39′

Стракоша се намеси отлично след удар от близка дистанция на Весино.

37′

Силен удар на Милинкович-Савич минава над вратата.

36′

Стракоша изби опасен удар на Матиас Весино с глава.

34′

Каталди влиза на мястото на Бадел.

31′

Жълт картон за Имобиле.

28′

ГОООООООЛ ЗА ИНТЕР!!! Мауро Икарди изведе "нерадзурите" напред в резултата. Перишич свали топката за Весино, а уругваецът чукна към Икарди. Аржентинецът бе изпуснат от защитата на домакините и засече топката във вратата за 0:1.

26′

Жълт картон за Асамоа.

21′

Перишич нахлу отляво и нанесе диагонален удар, който мина покрай гредата.

19′

Жълт картон за Брозович.

17′

Имобиле се измъкна зад защитата на Интер. Нападателят обаче се засуети и Миранда му попречи да нанесе голов удар.

Снимка 386422

16′

Стракоша лови удар с глава на Скриняр.

9′

Перишич получи отличен пас отляво, финтира Луиз Фелипе и опита диагонален пас към далечната греда, където Икарди се размина с топката.

4′

Силен удар на Луиз Фелипе минава над вратата.

3′

Първа добра възможност пред една от двете врати. Вршалко проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Весино стреля над вратата.

1′

22. Касерес

Лацио посреща Интер в едно от големите дербита на 10-ия кръг на Серия "А". Двубоят на "Олимпико" е с начален час 21:30.

Двата тима имат стари сметки за уреждане. В последния кръг на миналия сезон "нерадзурите" надвиха "орлите" с 3:2 и ги изместиха от четвъртото място в крайното класиране, даващо право на участие в Шампионската лига.

Интер иска изгряващата звезда на немския футбол

"Нерадзурите" проявяват интерес към Кай Хаверц

В момента и двата клуба са в Топ 4 на таблицата и сблъсъкът помежду им обещава да бъде интригуващ.

Домакините ще бъдат без Лукас Лейва, докато наставникът на Интер Лучано Спалети няма да може да разчита на Раджа Наинголан.

"Нерадзурите" се намират в серия от 5 последователни победи в Серия "А", но през седмицата загубиха с 0:2 от Барселона в Шампионската лига. В същото време Лацио победи с 3:1 Олимпик (Марсилия) като гост в Лига Европа.

Лацио се разправи с Олимпик (Марсилия) на "Велодром"

"Орлите" спечелиха с 3:1