Лацио спечели с 3:1 визитата си на Олимпик (Марсилия) в мач от група "Н" на Лига Европа.

Още в 10-ата минута гостите откриха резултата, след като Уолъс се възползва от центриране от корнер за 1:0! Малко след това Чиро Имобиле можеше да покачи, но ударът му срещна гредата.

Отново голаджията на Лацио можеше да вкара за 2:0, но Манданда изби в ъглов удар.

След почивката тимът на Симоне Индзаги продължи да бъде по-активният отбор и след близо час игра поведе с 2:0. Автор на попадението бе Фелипе Кайседо, който получи отличен пас от Чиро Имобиле и удвои резултата.

Домакините намериха сили да върнат един гол в 86-ата минута чрез Димитри Пайет, но в добавеното време на срещата Марушич отново възстанови преднината на "орлите" на два гола, оформяйки крайния резултат 3:1 за Лацио.