Стиляна Никилова спечели първия си златен медал от Световна купа. Възпитаничката на Валентина Иванова, която е дебютантка на състезания от такъв ранг, безапелациинно извоюва титлата във финала с булхалки. 16-ет годишната ни гимнастичка беше интинска фурия и помете конкуренцията, като изпълни по перфектен начин всички заложени елементи, в изключително трудната си композиция поставена на музика от филма "Флашданс". Стилияна стъпи на върха в класирането с оценка от 31.850 точки.

Ансамбълът с второ злато от Световната купа в София

След като вчера извоюва титлата в многобоя, днес момичетата стигнаха до златото във финала с пет топки

Боряна Калейн не издържа на напрежението. Състезателката на клуб "Левски - Триадица" допусна груби грешки и не успя за втори път да покаже нестандартната си и безкрайно интересна и сложна композиция и с оценка от 27.900 точки завърши 6-та.

Трети сребърен медал от тази тук за София Рафаели (Италия) с 31.450 точки. Бронзът стана притежание на гимнастичката от Казахстан - Елжана Таниева, която получи 28.700 точки.

Блестяща Боряна Калейн грабна още два златни медала на Световната купа в София

За съжаление втората ни представителка в този финал Стилияна Николова допусна изключително груби грешки