Литекс изуми футболна България, след като продаде Ивелин Попов на турския Газиантепспор.
Новината потвърди специално за "Топспорт" президенът на ловчанлии Трифон Попов. "Да, подписахме с Газиантеп. Ще дадем повече подробности по-късно на официалния си сайт", обяви той.
Самият трансфер е станал при самото връщане на Попето от Англия, където пробва да се уреди с работна виза. Представител на турския клуб го е взел директно от летище "София", където бързо е бил сключен договора.
Литекс изуми - продаде Попов в Газиантеп
Източник: emaxpress.com
Ивелин Попов ще играе в Турция
SINQtitla
на 01.09.2010 в 14:16:56 #64cska_only_in_Division_A Съдбата на цска е кармично определена да последва комунизма.... Р.И.П.
skota
на 01.09.2010 в 14:15:28 #63Грух, че какво е направил Бербатов в ЦСКА, за да го изпращаме с аплодисменти?? Единственото положително с което ще го запомня е, когато обърна Велбъжд за купата в Кюстендил. Другото е две дузини голове срещу треторазрядни тимчета. Карма и съдба, която с неизменна, плашеща постоянност го следва и досега.

fen4etoo
на 01.09.2010 в 14:14:14 #62малееее, тия Литекс са пълни шматки
как могат да го продадат в турция , а момчето има качества , да бяха го дали под наем в ЦСКА като не стана номера за англия или испания
срам , голям срам за литекс

ВилиByц
на 01.09.2010 в 14:13:51 #61САМО ЦСКА! ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
веселяк
на 01.09.2010 в 14:12:14 #60инициатор на заплахи и клетви!!! ======================== ..е ОЛЬОвата клика...
...мУУУУнтанската групировка...
....и варненската сбирщина...+ солОташака ВИЛИКУЦ

пиргос
на 01.09.2010 в 14:10:22 #59скота,урсула колкото е дал на левски,в пъти е взел
до есента на 2006 беше перфектен,после някаква контузийка за мача с вердер тук/счупен пръст,който зарастна за 2 седмици
/ елементарни голове с тампере/по нареждане на бай танас сафарито/за бате да говорим ли
после се ската в реванша и пази некъв бастун
с жилина и дебрецен всеки удар е гол от 20 до 40 метра,слухове за големи залози,който прави из пазарджишко
няма нужда от такъв рисков играч
YasoBaso
на 01.09.2010 в 14:09:13 #5872. Smells like teen spirit | 01.09.2010 16:57 Абе Дивижън, нали вчера обеща, че ще почиваш една седмица? Сега ако пак се започне с рязането на уши и чупенето на крака, сериозно ще се замисля дали да влизам вече в тоя психодиспансер. на 10 реплики 1 е за футбол =========================== В интерес на истината, Дивижъна е дразнител, но той самият никога не е бил инициатор на заплахи и клетви!!!
веселяк
на 01.09.2010 в 14:08:19 #5772. Smells like teen spirit | 01.09.2010 16:57 Абе Дивижън, нали вчера обеща, че ще почиваш една седмица? Сега ако пак се започне с рязането на уши и чупенето на крака, сериозно ще се замисля дали да влизам вече в тоя психодиспансер ===========================================
Ти сериозно лимислиш, че дивижана допринася с нещо този форум да прилича от време на време на психодиспансер...
Според мен той е динствения, който винаги пише аргументирано за футбол...
...и обяснява всичко подробно, като на бавнорзвиващи се....

пиргос
на 01.09.2010 в 13:58:52 #56ясо,фара беше легенда на бешикташ,никога е нямал проблеми там,за разлика от кмета на сливен
колкото до бате и кака-в левски почти не останаха играчи от тези мачове,ето разкарват урсула,само жо и гаджев са играли тогава 
Smells like teen spirit
на 01.09.2010 в 13:57:14 #55Абе Дивижън, нали вчера обеща, че ще почиваш една седмица? Сега ако пак се започне с рязането на уши и чупенето на крака, сериозно ще се замисля дали да влизам вече в тоя психодиспансер. на 10 реплики 1 е за футбол
rowel
на 01.09.2010 в 13:56:26 #54YasoBaso, но не и наш емо костадинов... взе им паричките,настани се в палат на златния рог и ги отеба тотално. ако се сещаш,един от централните им вестници нбеше излязъл със заглавие.. "абе ,костадинов ефенди,ти шъ играйш ли или няма дъ играйш най после?"

YasoBaso
на 01.09.2010 в 13:55:12 #53играч сцепван от бате,жилина,дебрецен ===================== И това от устата на левскар! Пази боже сляпо да прогледа!
YasoBaso
на 01.09.2010 в 13:53:44 #5264. cska_only_in_Division_A | 01.09.2010 16:49 Всички помним уродливото натякване на сините хлебарки за това как великият юноша на Левски отивал в Блекбърн. -------------------------- Аз честно да ти кажа, нямам спомен за това!
YasoBaso
на 01.09.2010 в 13:52:39 #51Вълк, в Турция е драма! Там идеята е при подписване да вземеш голяма пара, иначе със заплатите после е "шнур"! Почти няма българин, който да не се е оплакал от турците! Повечето са със забавени заплати, премии... И Фара навремето, и Лечков, и Електриката...
веселяк
на 01.09.2010 в 13:51:46 #50скаутската мрежа е толко развита че почнаха да ги намират от джунглите на африка, ако се забелязваш изгряваш това е ... ========================================
Ми Марто е талант...за разлика от лекето Ивелин...
...Там е въпроса, че в по-силно първенство при по-силни футболисти имаш шанс да се развиеш , да израстеш, да натрупаш нужното самочувствие и да станеш ''човек''...
КАЗАХ САМОчУВСТВИЕ, ЗАщОТО ЕРБАПА ИВЕЛИН Е ТОЛКОВА СТРАХЛИВ, чЕ ПРЕЗ ТЕЛЕВИЗОРА ВИЖДАМ КАК СЕ НАСИРА В ГАщИТЕ ОТ СТРАХ ,КОГАТО ИГРАЕ ....МАчОВЕ ИЗВЪН БЪЛГАРИЯ...

пиргос
на 01.09.2010 в 13:51:10 #49не знам защо толкова го хвалят тоя ивелин попов
пълен измисляк от всякъде-не можа да пробие в левски,наритаха го от холандия,после незнайно как попадна в националния от квотата на гриша ганчев
кой е най-силния мач на тоя юнак че аз нещо не мога да се сетя
играч сцепван от бате,жилина,дебрецен

rowel
на 01.09.2010 в 13:50:52 #48павлин асанов, пухльо,казах ти....чиба,мърша...
ricar
на 01.09.2010 в 13:49:22 #47Имаме играчи в ПСВ,Астън вила и юнайтед Но Попов не е кадър за такъв отбор
rowel
на 01.09.2010 в 13:48:46 #46SashoDikov, да,аз казах,че има,но не мисля,че ще се случи на нашия.като знам,какъв ни е манталитета,тоя като види яките парички...край,остава си там,живот и друго не му требе. което значи,че липсата на по-големи амбиции ще спре развитието му. поне така мисля аз.
YasoBaso
на 01.09.2010 в 13:48:35 #45Регистриран на: 28.08.2008, 13:36 54. ricar | 01.09.2010 16:45 Ясо Басо искам да ти задам един вьпрос ================== Да ти кажа...не ми се сере в момента!