Селекционерът на Германия - Йоахим Льов, говори преди утрешния осминафинал на Евро 2020 срещу Англия. Срещата ще се играе на "Уембли".
"На този етап ситуацията е всичко или нищо. Бяхме нестабилни, но знаем, че можем да бъдем по-силни, ако променим няколко неща в играта. Ако не, ще бъде трудно.
Ще бъде съвсем различен мач срещу Англия и трябва да се възползваме от него. Англия играе у дома и трябва да атакува. Играта ще бъде по-отворена, отколкото с Унгария, но трябва да бъдем нащрек от самото начало", заяви Льов.
Срещата е във вторник от 19:00 часа.
steiner
на 29.06.2021 в 01:37:15 #1Поне ще стане мач и няма да има латино търкаляния и симулации.Дано Вермахта намери ваксата от мача с портокалите. Nach vorne im Angriff ! Gott mit Uns!