Селекционерът на Германия - Йоахим Льов, говори преди утрешния осминафинал на Евро 2020 срещу Англия. Срещата ще се играе на "Уембли". 

"На този етап ситуацията е всичко или нищо. Бяхме нестабилни, но знаем, че можем да бъдем по-силни, ако променим няколко неща в играта. Ако не, ще бъде трудно.

Ще бъде съвсем различен мач срещу Англия и трябва да се възползваме от него. Англия играе у дома и трябва да атакува. Играта ще бъде по-отворена, отколкото с Унгария, но трябва да бъдем нащрек от самото начало", заяви Льов.

Срещата е във вторник от 19:00 часа.

Двама титуляри подновиха тренировки с Германия

Двама титуляри подновиха тренировки с Германия

Рюдигер и Гюндоган ще са на линия за сблъсъка с Англия