Полузащитникът Джак Уилшър очаква Англия да победи Уелс във втория си мач от груповата фаза.
"Знаем как трябва да играем срещу Уелс. Много от играчите на съперника играят в първенството на Англия. Те ще заложат на контраатаки, а в състава си имат Гарет Бейл. Срещу Уелс трябва да играем както и срещу Русия.
Ако го направим съм уверен, че ще победим", каза Уилшър пред официалния сайт на УЕФА.