Селекционерът на Уелс Крис Коулман логично бе един от най-щастливите хора на стадиона в Лил след триумфа над Белгия. Специалиалистът не скри, че е бил очарован от играта на тима си.
"Знаехме, че ще бъде труден мач, те са топ отбор. Казах ви преди мача, че ние, ние сме тук, за да се конкурираме с когото и да е било.
Ние сме тук, за да демонстрираме нашия си футбол и да докажем, че имаме място на първенството. Е, правим го по най-добрия начин", заяви Крис Коулман.