Селекционерът на Холандия Берт ван Марвайк стигна до интересно заключение след жребия за груповата фаза на Евро 2012.
Спецът разкри, че е огледал внимателно колегите си от Германия, Португалия и Дания, като от никого не е видял задоволена физиономия. Както е известно, именно тези четири отбора се събраха в Група "В", която бързо я определиха за "групата на смъртта".
"Нито един треньор не демонстрира задоволство от жребия. Уважаваме се един друг и сме наясно със сложната ситуация. Всички са мотивирани да се класират напред. Ще се получи здрава битка", обясни холандецът.
Никой селекционер от Група "В" не е доволен, заключи Ван Марвайк
Източник: Ройтерс
Велизарката
на 03.12.2011 в 14:07:47 #2Каква смърт бе ... не е истина каква група направиха тия копелета. И жребия не е дирижиран винаги в полза на домакините ... неееееееееееее ...
Да не ми обясняват топки това онова. Беше доказано, че може да се манипулират жребии по този начин.
Gerrard Pique
на 02.12.2011 в 20:35:56 #1Той Ван Марвайк е истински мъдрец щом е стигнал до този извод.