Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! РЕН ПОБЕДИ АРСЕНАЛ С 3:1 В ЛИГА ЕВРОПА.

Рен победи Арсенал с 3:1 в Лига Европа

Червен картон и автогол "отрязаха" главата на Арсенал във Франция, Чех спаси "топчиите" от разгромна загуба

Рен записа победа с 3:1 над "топчиите"

90+1′

Желин заменя Грение

88′

ГООООООООООЛ! Рен увеличава преднината си на 3:1. След хубава многоходова атака, играчът на французите засече топката, овладявайки я след центриране и я заби във вратата.

87′

Жълт картон за Зефан

79′

Колашинац влиза на мястото на Обамеянг

73′

Леа Силики заменя Бурижо

71′
Снимка 410912

Източник: БГНЕС

70′

Аарън Рамзи влиза на мястото на Месут Йозил

69′

СПАСЯВАНЕ!!! Бен Арфа получи хубав пас на границата на наказателното поле и шутира много мощно към вратата. Петър Чех обаче отново демонстрира добър рефлекс и изби топката в ъглов удар.

65′

АВТОГОЛ! Монреал вкара топката в собствената си мрежа - 2:1 за Рен! В опит да изчисти кълбото при много опасно центриране, играчът на "топчиите" го отклони към вратата, а Петър Чех просто нямаше какво да направи...

62′

Жълт картон за Гранит Джака

59′

СПАСЯВАНЕ!!! Петър Чех блесна с две много добри последователни намеси. Първо Бурижо стреля от границата на наказателното поле, а топката полетя към долния десен ъгъл. Стражът на "топчиите" успя да я избие в последния момент, след което последва и шут на Бен Арфа, но вратарят отново бе на висота и изчисти в корнер.

53′

Гендузи заменя Иуоби

50′

Сар напредна по фланга и видя включващия се в атаката Бурижо, като веднага му подаде топката. Халфът стреля от движение, но право в ръцете на Петър Чех.

45′

Начало и на втората част!

45+3′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при равен резултат - 1:1.

45′

ПРОПУСК!!! Бен Арфа успя да се справи със защитата на "топчиите" и напредна към вратарското поле, пускайки пас към Сар, който обаче не засече добре кълбото и то излезе в аут.

42′

ГООООЛ! Бурижо изравнява - 1:1. Халфът изпълни пряк свободен удар, като първоначално топката рикошира в стената, но отново попадна в него и той не сгреши при добавката, като не остави никакви шансове на Петър Чех.

41′

Втори жълт и съответно червен картон за Сократис, Арсенал остава с човек по-малко

38′

Жълт картон за Бурижо

35′

СПАСЯВАНЕ!!! Бен Арфа опита да изненада Петър Чех след изпълнение на фаул, но вратарят внимаше и изби топката след мощния шут.

34′

Жълт картон за Сократис

31′

ПРОПУСК!!! След разбъркване в наказателното поле, топката попадна в Шкодран Мустафи, който веднага стреля към вратата, но неточно и кълбото излезе в аут.

30′
Снимка 410902

18′

Слаб удар на Обамеянг, който изпрати топката право в ръцете на вратаря на Рен.

14′

Грение опита директен обстрел след изпълнение на пряк свободен удар, но топката премина над напречната греда.

12′

СПАСЯВАНЕ!!! Лукас Торейра остана напълно непокрит в наказателното поле и навлизайки на скорост получи топката от Иуоби, след което веднага шутира към вратата, но този път стражът изби кълбото.

4′

ГООООЛ! Алекс Иуоби бележи за Арсенал! Младолът получи пас по фланга, пое топката, обърна се и залъга двама защитници на французите, след което центрира към наказателното поле, където Обамеянг най-вероятно трябваше да засече кълбото. Вратарят на Рен обаче допусна фрапантна грешка и позволи то се отбие в гредата и да влезе в мрежата му за 1:0.

1′