Емануел Адебайор стана един от най-ненавижданите футболисти сред феновете на Арсенал. Доскорошният любимец на "топчиите" заслужи тази си участ с държанието си след гола, който отбеляза за Манчестър Сити срещу бившия си тим вчера.
След попадението тогоанецът пробяга целия терен, за да го отпразнува пред привържениците от Лондон, които побесняха.
Адебайор имаше и други трудно обясними прояви. Така например той удари в лицето Робин ван Перси при борба за една топка. "Тъжен съм и съм разочарован от бившия ми съотборник и безумното му влизане срещу мен. Мачът бе изпълнен с физически сблъсъци, аз също не преценявах добре някои топки и влизах твърдо, но никога с намерението да контузя съперника. Адебайор нарочно искаше да ме удари вчера", заяви холандецът в обръщение към медиите.
Mercedes-Benz C63 AMG
на 13.09.2009 в 13:51:15 #18Трябваше да го изгонят и отделно след това от ФА да бъде наказан с минимум 5 мача

mando
на 13.09.2009 в 13:50:40 #17Явно по стар навик тича да се радва със феновете. Някой забравил да го подсети че вече не играе в Арсенал
mc solaar
на 13.09.2009 в 13:41:55 #16много е прост тоя ,определено ....
fierce_rs
на 13.09.2009 в 13:41:24 #15За това срещу Ван Перси трябва да не играе поне 5 мача...не че ще му дойде акъла...то маймуна
ПолуидиотЪТ
на 13.09.2009 в 12:52:19 #14да еба черната ти жена с белата ми мощна пишка, маймуняк наведен
JoroD
на 13.09.2009 в 12:40:35 #13Ебати пича!!!
D0n Kurleone
на 13.09.2009 в 12:32:53 #12Арсенал имат едни фенове ....
Artillery
на 13.09.2009 в 11:48:56 #11Да се линчува!

Herbert_Chapman
на 13.09.2009 в 11:46:10 #10Май сититу бият Челси по антипатичност в момента. Нищо лично към клуба Челси, даже напротив - бяха ми любимият отбор след Арсенал в миналото, ама Абрамович и разни други арабески и казахстански мафиоти нямат място в тоя бизнес (щото то стана бизнес вече).
fen4etoo
на 13.09.2009 в 11:31:54 #9маймунджалъци

Herbert_Chapman
на 13.09.2009 в 11:26:11 #8Тъпата маймуна да очаква в скоро време малко огън в хола

deano
на 13.09.2009 в 11:13:14 #7В крайна сметка се оказа, че Адебайор не играе само за пари, както каза преди време - явно много са го обидили феновете на арсанал, за да направи такава демонстрация.
lustig
на 13.09.2009 в 11:10:32 #6Тъй ля ?
Nimitz
на 13.09.2009 в 11:04:51 #5на феновете
Nimitz
на 13.09.2009 в 11:04:16 #4Тоя мръсен кюмюр, стана нещо като футболист в Арсенал, а сега плуе в лицето но феновити! Феил!
vidic_manutd
на 13.09.2009 в 10:58:48 #3най-тъпото копеле от всички за мен.от вчеращния мач вече ми е ясно колко тъпа маймуна е тоя.жалко ,че не успя някой от феновете на Арсенал да излезе докато тоя им се дзвери пред трибуната и да му разбие за 10 секунди грозната муцуна!!!
dobri_to
на 13.09.2009 в 10:55:47 #2Дори да го накажат Арсенал какво ги топли, трябваше да го изгонят по време на мача, но митът за Английските безпристрастни съдии джентълмени отново беше разбит на пух и прах.
Enzo1936
на 13.09.2009 в 10:54:40 #1тъпа маймуна