| 90+4′ |
|
Последен съдийски сигнал. Победа за ЦСКА. |
| 90+1′ |
|
Жълт картон за Кутев. |
| 89′ |
|
ГРЕДАТА спасява Витоша! След изстрел на Енрике, рамката е последната преграда пред второто попадение за "червените". Малшанс! |
| 87′ |
|
Костадинов сменя Иванов. |
| 85′ |
|
Сила сменя Димитров. |
| 85′ |
|
ГОООООООООООООООООООООЛ!!! 0:1! Евандро бележи! Влезлият преди минути като смяна бразилец се разписва за "армейците"! Гол с глава! Центрирането беше на Кери! |
| 82′ |
|
Евандро заменя Белтраме. |
| 79′ |
|
Юрич сменя Пинто. |
| 76′ |
|
Официално предупреждение и за Дяков. |
| 73′ |
|
Жълт картон за Ахмедов. |
| 71′ |
|
Жълт картон за Зюмбулев. |
| 66′ |
|
Опит и от страна на Енрике да стреля във вратата. Без успех. Отново топка встрани от целта. "Червените" вдигнаха оборотите. |
| 65′ |
|
Турицов намира Ахмедов. Стига се до удар, но ъгълът бе прекалено малък и за Кръстев проблеми нямаше. |
| 64′ |
|
Не изглежда ЦСКА да упражнява сериозен натиск върху домакина си. Безброй атаки към вратата на Витоша също няма. В това темпо и стил на игра, резултатът трудно може да бъде променен.
Източник: LAP.bg |
| 63′ |
|
Жълт картон за Пинто. |
| 62′ |
|
Рафаел сменя Джеси. |
| 60′ |
|
Кутев стреля с всичка сила! Намира... лицето на Антов. Той пада в нокдаун. Все пак успява да запази самообладание и се изправя на крака. |
| 57′ |
|
Жълт картон за Амзин. |
| 55′ |
|
Ахмедов сменя Соу. |
| 53′ |
|
Първанов сменя Гъргоров. |
| 51′ |
|
Али Соу пропуска отново! Този път очи в очи с Кръстев! От едва няколко метра разстояние, нападателят на "червените" не успява да порази целта. |
| 46′ |
|
Кутев заменя Динев. |
| 45′ |
|
Старт на вторите 45 минути. |
| 45+2′ |
|
Първото полувреме със сигурност не изобилстваше от чисти голови ситуации за двата тима. ЦСКА опитваше да използва това, че владее топката повече, но не стигаше до реални опасности пред вратата на съперника. "Червените" използваха предимно крилата си, като опитваха да центрират и по този начин да застрашават своя опонент. Тази тактика не бе особено ефективна в началните минути на срещата. В 15-ата минута се наложи Кръстев да се намесва решително, след като Кери стреля от свободен удар, а при добавката на Турицов трябваше стражът да демонстрира своите умения. Пет минути по-късно Белтраме блесна с чудесна изява, като преодоля двама бранители на съперника и след това стреля от въздуха, но кълбото премина на сантиметри от целта. В 23-ата минута Мазику бе съборен в наказателното поле и главният съдия посочи бялата точка. Зад топката застана Али Соу, който обаче стреля в тялото на вратаря. Пропускът му запази резултата непроменен. Малко преди почивката Мазику навлезе добре в наказателното поле, подаде за Белтраме, който изведе Малинов, но отново до промяна в двете нули на светлинното табло така и не се стигна. Фаул на границата на наказателното поле в продължението на първото полувреме напрегна бранителите на Витоша, но нова добра намеса на вратаря гарантира запазването на статуквото до паузата. |
| 45+1′ |
|
Почивка. |
| 45′ |
|
Кери стреля от статичното положение! Под стената! Топката излиза в аут.
Източник: LAP.bg |
| 44′ |
|
Фаул срещу Соу на границата на наказателното поле. Опасност за домакините. |
| 42′ |
|
Жълт картон за Кръстев. |
| 41′ |
|
Мазику извежда добре Белтраме. Италианецът стига до възможност за удар от границата на пеналта. Неточно изпълнение.
Източник: LAP.bg |
| 39′ |
|
Многоходова атака на гостите. Мазику подава към Белтраме, той продължава за Малинов. Изстрел! Топката не намира очертанията на вратата на Витоша. |
| 37′ |
|
Първи удар за домакините в мача. Изстрелът е на Гъргоров, но не е точен. Минава далеч над вратата. |
| 33′ |
|
Добре прибрани в половината си са футболистите на Витоша. За момента не личи да има сериозни пролуки в постройката на тима на Букарев. Идеята на състава изглежда се получава, до момента. |
| 29′ |
|
Джеси нахлува в полето на Витоша. Извежда добре Малинов. Изстрелът на последния не е успешен. |
| 25′ |
|
ГОЛ НЯМА! 0:0! Пропуск на Соу от бялата точка! Резултатът се запазва непроменен! |
| 23′ |
|
ДУЗПА за ЦСКА! Мазику е съборен в наказателното поле! |
| 23′ |
|
Жълт картон за Динев. |
| 20′ |
|
Страхотен Белтраме! Уникална техника на италианеца, преодолява двама бранители и опитва изстрел от движение. Красив момент в мача. Топката минава на сантиметри от горната греда. |
| 18′ |
|
Белтраме опитва да стреля от границата на наказателното поле. Кабов се изправя на пътя му. Фаул в нападение на състезателя на ЦСКА. |
| 15′ |
|
Кръстев спасява! Кери стреля от свободен удар, топката се отби в стената. При добавката на Турицов, стражът се справи подобаващо. |
| 12′ |
|
Джеси нахлува в наказателното поле. Спрян е от бранител. Футболистът на "армейците" пада на тревата. Реферът Гидженов не сигнализира за нарушение на правилата. |
| 10′ |
|
"Червените" използват предимно крилата си. Опитват чрез центрирания да стигат до голови положения. На този етап това не се случва.
Източник: LAP.bg |
| 6′ |
|
Центриране на Кери в наказателното поле на Витоша. Соу не успява да стигне до топката. |
| 3′ |
|
Засада на Соу. |
| 1′ |
|
Първи съдийски сигнал! |
| 1′ |
|
Минута мълчание в памет на Борис Гаганелов. |
| Състав | |||
|---|---|---|---|
| 12 Николай Кръстев |
|
13 Густаво Бусато | |
| 3 Евгени Зюмбулев |
|
6 Рубен Пинто |
|
| 5 Венцислав Бонев | 8 Греъм Кери | ||
| 9 Илия Димитров |
|
11 Петър Занев | |
| 10 Георги Амзин |
|
15 Кристиян Малинов | |
| 14 Четин Садула | 18 Брадли Мазику | ||
| 17 Запро Динев |
|
19 Иван Турицов | |
| 23 Емил Гъргоров |
|
21 Едвин Джеси |
|
| 22 Богомил Дяков |
|
22 Али Соу |
|
| 93 Атанас Кабов | 24 Стефано Белтраме |
|
|
| 96 Христо Иванов |
|
26 Валентин Антов |
| Треньор | |||
|---|---|---|---|
| Асен Букарев | Милош Крушчич |
| Резерви | |||
|---|---|---|---|
| 33 Кристиян Кацарев | 30 Витаутас Черниаускас | ||
| 2 Марио Дилчовски | 3 Жеферсон Телес | ||
| 8 Васил Първанов |
|
9 Томи Юрич |
|
| 11 Даниел Кутев |
|
10 Евандро Да Силва |
|
| 16 Теодор Костадинов |
|
17 Енрике Рафаел |
|
| 77 Мохамед Сила |
|
23 Ахмед Ахмедов |
|
| 88 Мартин Станкев | 28 Пламен Гълъбов |
ЦСКА подновява срещите си в Първа лига с гостуване на Витоша (Бистрица). Мачът от 25-ия кръг е в 21:00 часа.
След дългата пауза "армейците" са сигурни, че си тръгнат с три точки от този двубой срещу последния в класирането. От друга страна загуба на Витоша ще направи тима сигурен участник в следващото издание на Втора лига.
Двата софийски тима са се изправяли един срещу друг 5 пъти в Първа лига до момента. ЦСКА има 5 победи и голова разлика 17:1.
Момчетата на Милош Крушчич се надяват да вземат своето без да влагат много усилия. За тях доста по-важен е следващият мач с Ботев (Пловдив) от 1/2-финала за Купата на България в сряда.
От друга страна обаче "армейците" не искат да изпуснат възможността да изпреварят Левски в класирането, след като "сините" вчера загубиха с 0:1 дербито от Лудогорец на "Герена".
В същото време Витоша излиза в този двубой без претенции. "Тигрите" на практика са сигурен изпадащ този сезон и остава да играят само за честта си.
Те нямат победа в 16 поредни мача, като ще е истинско чудо тази серия да бъде прекъсната точно днес. Евентуално подценяване от страна на "червените" е единственият им шанс да измъкнат нещо от този сблъсък.
vladang
на 06.06.2020 в 18:04:18 #31Чета им предсказанията,и си мисля -селски тарикати. Ако стане-Видяхте ли,бе ,ей! Ако не стане-Абе ,ти от майтап не разбираш ли?
GreenM
на 06.06.2020 в 18:02:16 #30Топспорт, слагайте им тирето на тез' люляци, че реално в "А" група има и други със същата абревиатура
Ragnar2
на 06.06.2020 в 18:01:44 #29PanayotSt на 06.06.2020 в 20:55:16#70 Аз очаквам Али Соу да си оправи статистиката
Със сигурност, поне 8 пропуска на празна врата за статистиката
Не му се ходи в Китай, забелязал съм...
blue_canary
на 06.06.2020 в 17:57:21 #28А да ги видим тия .....
vladang
на 06.06.2020 в 17:56:46 #27На Улаев отговарям веднага ,че не е рисков поради малкото на брой привърженици ,особено на единият от двата селски отбора. Относно мачът-ако до 30 мин.не вкарат гол ,вкараните в Ппл.ще им свирнат дузпа в тяхна полза.
GreenM
на 06.06.2020 в 17:56:21 #26Топспорт, слагайте им тирето на тез' люляци, че реално в "А" група има и други със същата абревиатура.
Ol' Dirty Bastard
на 06.06.2020 в 17:54:08 #25Белтраме ще избухне този мач! Сигурен съм че ще вкара..
Ol' Dirty Bastard
на 06.06.2020 в 17:35:05 #24Слагам супа топчета да се готви и си наливам една ракийца със таратор и откривам сезона отново
Наздраве момци и да си пожелаем добър мач и победа за любимият ЦСКА! Само Джеси ме дразни че е титуляр и Соу, но Крушчич си знае...
ASTOR
на 06.06.2020 в 12:10:07 #23Покрекло тъп си като миньорски ботуш нощна смяна.
govedoebec
на 06.06.2020 в 10:40:55 #22waterloo на 06.06.2020 в 13:31:04#46 Като ще говорим за Вадуците и Тричковски, не е зле да си припомним за "гиганти" като Иелгава, Зимбру, Видзев и Диошдьор…. Да не говорим жа подаръка на Вожда от 2011 година към бившето ЦСКА да ползват безвъзмездно стадиона и базата за цели 30 години! Както и факта, че до момента не е платен и лев наем по концесията за стадиона и базата! ============================================================ Виж сега това не мога ти отгоря точно и категорично 30 години не е БЪЗВЪЗМЕЗДНО а концесия,коренно различно от разписаната беляжка на Софиянски 2 часа преди да сдаде поста!(Безумна мишкария) Виждам промяна на Панчарево и то "потресаваща" Тревната настилка на Армията е перфектна Единственото ни калпаво нещо е стадиона Стадион на който дори черния гнусния бедния Ганчев не дръзна да смени името Нито сме го делили сектор по сектор,като едни телета: тоз сектор е на Шумен(ски Автомагистрали) мрази ЦСКА! тоз на Делян Пеевски Типична турко-циганорщина,дала им ДЪРЖАВАТА дом,а те го продават на парче
govedoebec
на 06.06.2020 в 10:31:48 #21Педерло ефенди иска да каже че Ганчев е един от малкото работодатели мислещи за България Тоест не е псевдозаможник като Батков адвокатчето който дал 40-45 милки на Леца БЕЗВЪЗМЕЗДНО с едно заводче за Водка блу,а жена му отговаряла за трансферната политика в Леца Да не говорим за кардеца на 700 милкиЧерепух натрупани за 3-4 години Та Педерло ефенди е прав във фабриките на Ганчев са работили хиляди хора и са взимали заплати ,а в бизнесите на тези двама мошеници всико на всичко има по 50 души персонал И тук се вижда разликата Ганчев с десетки фабрики изхранващ хиляди БГ семейства,и ВТОРИ най-голям спонсор на БГ СПОРТА,докато Борат и Черепух (Настрадинходжите),с 50 човека персонал искат да са ОНБАШИИ. Да не говоря че вече над 20 години няма масиви на перлово грозде в Сливенския край,на бай Ганьо Батков прави Сливенска перла
Другият пуснал търкащи хартишки с помоща на Гела(мегареклама с едни щастливи мангалета),и другия му ортак Шопара през Лафка,чрез ПАМЕТНА ЗАПИСКА - и гледай как взимаме парите на бедното и неграмотно БЪЛГАРСКО НАСЕЛЕНИЕ
Ма то с мед да ги намажеш
govedoebec
на 06.06.2020 в 10:09:35 #20Стадион Данъци Трибуна Ток Вода Лиценз Заплати Това всичко е БЕЗВЪЗМЕЗДНО за Леца Само в ЕКТ думата БЕЗВЪЗМЕЗДНО ,не се разбира от Вадуците и Тричковски Тук няма 2-ри кръг безвъзмезден
Как и от къде да знаят говедата от къде са им парите
БЕЗВЪЗМЕЗДНО са забравили
ChernotoVlechugo
на 06.06.2020 в 09:01:22 #19https://www.youtube.com/watch?v=vFwYJYl5GUQ Хетрик на сър Соу
Черно, черно, номер 1
edin_chovek
на 06.06.2020 в 08:48:55 #18Грейт Уол на Ганчев от къде папкаха кинти за Отаборчо и Вив Самалончо-от държавата -------------------------------------- Пирги , доста фирми са купиха коли от Грейт Уол , защото за 15-20 хиляди лева ти излиза чисто нова кола от завода .
Какви са качествата на тоя китайски боклук е друг въпрос
ОтидЕ Дебелян Пеевски и с Боко му го прекинаха завода за коли . Само че Шиши няма неговите връзки в Китай и го фалираха за няма и една година.....Жалко за Ловеч и региона само
И бизнеса със захар му взеха . В България не един или двама човека са убити и разстреляни заради захар.
ChernotoVlechugo
на 06.06.2020 в 08:41:29 #17Джагър, те самите говеда са нелепи, някои мои приятели още отричат
ChernotoVlechugo
на 06.06.2020 в 08:40:42 #16Само ЦСКА, гордостта на България!!!
Мик Джагър
на 06.06.2020 в 08:25:13 #15Божков, може и да се е объркал с джиросването на премиера, въпреки че би трябвало най-добре да знае от къде е взел акциите
Приемамето с благодарност на дарениеро от Делян обаче ме изкефи още повече
Всъщност това са неща, които много добре знаем, но говедата отричаха. Е сега вече е нелепо да отричат
edin_chovek
на 06.06.2020 в 07:49:43 #14Бат Марио се разлюти , по калифорнийско време е 00:48
Сега ше ни обясни всичките схеми , стига мама да не му изгаси компа
SuperMario
на 06.06.2020 в 07:37:58 #13PanayotSt ...."А къде в схемата ти е Ботев Или полуфиналът на ЦСКА с тях е уреден"... ----------- Полуфиналът на Тирето с Ботев не е уреден, но съдията на мача е 100% уреден от джуджето! По традиция, там където телефона на джуджето няма "обхват", тогава на помощ идва "безпристрастният" съдия Кабаков, или Апостолов, или някой от останалите кабаковци"-съдии!
SuperMario
на 06.06.2020 в 07:32:58 #12PanayotSt, 21 ----------- Ботев не са това, което бяха с Белия, а и оня толуп Неделев играе като торба... А за съдията на мачовете за купата между двата отбора, който ще е вписан под № 1 във ведомостта на Тирето за раздаването на премиите, няма и да споменаваме... Нещата са ясни в тая елиминация..