90+6′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

90+2′

Естрада засече с глава, но прати топката покрай вратата.

87′

Две последнователни греди за Сепси! Първо Виталие Дамашкан, а след това и Бранислав Нинаж удариха гредите.

80′

ГОЛ ЗА СЕПСИ! Бусато излезе неразчетено извън наказателното поле, допускайки голяма грешка и губейки топката, Роланд Варга се възползва и стреля към опразнената врата за 0:2!

76′

Шагоян замени Вион.

76′

Санянг замени Кох

76′

Линдсет отстъпи  мястото си на Шопов.

68′

ГОЛ ЗА СЕПСИ! Голяма грешка на Мено Кох струва скъпо на "червените". Нидерландецът загуби ориентация при атака на Сепси, след което гостите разиграха топката, Варга опита удар, но Бусато улови, но я изпусна и Николае Паун вкара отблизо за 0:1.

66′

Майкъл Естрада влиза в игра на мястото на Дюкенс Назон.

59′

Топката бе върната към Турицов, той стреля от границата на наказателното поле, получи се рикошет и последва корнер. Хайнц изпълни, но нищо опасно.

55′
Снимка 627890

Източник: startphoto.bg

49′

Главният съдия не отсъди дузпа за ЦСКА след като Гьорге игра с ръка в наказателното поле. При повторенията ясно се видя, че е имало основание за 11-метров наказателен удар, но такъв не последва.

47′

Жълт картон за Тибо Вион.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

2 минути добавено време на първата част

40′

Сепси вдигна темпото и все по-често заастрашава вратата на Бусато. В 40-ата минута Мариус Щефанеску стреля опасно, но в тялото на Бусато. След това топката попадна в Козмин Матей, който комбинира с Павол Шафранко, който стреля с акробатичен удар, но в аут.

Снимка 627882

37′

Джордже Йон получи жълт картон.

29′

Защитата на ЦСКА проспа положение, при което Козмин Матей напредна, навлезе в наказателното поле, ударът му бе блокиран, последва нов опит на Паун, но за щастие на "червените", отново неточен.

27′

Възможност! Хайнц центрира от фаул, Мено Кох свали към Линдсет, но той стреля неточно с глава от много добра позиция.

25′

Жълт картон за Алими.

25′
Снимка 627871

20′

Вион прати центриране към Хайнц, който от движение стреля с левия крак, търсейки далечната греда, но малко не му достигна, за да бъде точен.

20′
Снимка 627872

16′

Назон се пребори за една топка и подаде към Фаетон, новият нападател на "червените" мигновено стреля пред дъгата на наказателното поле, но неточно.

13′

Притежание на топката - 60% на 40% в полза на ЦСКА. Към момента без голови положения и пред двете врати.

6′

Фаетон бе фаулиран и ЦСКА получи право на пряк свободен удар. Хайнц изпълни, но топката попадна в стената и се върна в норвежеца, но и вторият му опит бе неточен.

3′
Снимка 627866

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′
Снимка 627856

1. Густаво Бусато (в) 33.Роланд Никзули (К)
29. Майкъл Естрада 99. Марио Рондон

ЦСКА посреща Сепси в мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Срещата на стадион "Българска армия" е от 20:00 часа и ще се излъчва по Диема Спорт.

Миналата година отборът на Саша Илич стигна до плейоф за влизане в групите на третия по сила европейски клубен турнир, който обаче бе загубен от Базел. През сезон 2020/21 столичани пробиха в груповата фаза на Лига Европа, а година по-късно и в Лигата на конференциите.

ЦСКА изтегли възможно най-неприятния съперник на жребия. Сепси е носител на Купата на Румъния, а тимът е добре познат на българския вицешампион. Преди година двата отбора се изправиха един срещу друг в контролна среща, която бе спечелена от румънците с категоричното 4:0.

ЦСКА обяви програмата за феновете преди мача със Сепси

Вижте подробности

"Червените" започнаха сезона с равенство и победа в мачовете си с Хебър (0:0) и Крумовград (1:0). Феновете на ЦСКА разграбиха всички билети за мача и на "Българска армия" се очакват близо 12 000 зрители.

Сепси също стартира настоящата кампания с равенство и успех в местното първенство.

Саша Илич няма да може да разчита на Амос Юга, който не успя да се възстанови от травма, както и на наказания Данило Асприля. Извън групата на "червените" останаха още контузените Юрген Матей, Браян Морено и Брадли де Нойер, а също така и Туфегджич, който пък не е бил картотекиран по решение на клуба.

Добрата новина за ЦСКА е завръщането на Тибо Вион и Дюкенс Назон.