Турнир: Контроли Стадион: "Евима", Банско Зрители:
90′

Край на мача!

82′

ГОЛ ЗА ЦСКА! МАРК-ЕМИЛИО ПАПАЗОВ!

Току-що влезлият в игра Симеон Александров отне топката в наказателното поле на Раднички и подаде на Марк-Емилио Папазов, който финтира защитник на сърбите и с премерен удар в изведе "червените" напред в резултата.

75′

Белакович бе изведен с дълго подаване на дясното крило, преодоля футболист на ЦСКА, нахлу в наказателното поле и отправи удар, който се отби в дясната греда.

Снимка 673306

Източник: startphoto.bg

70′

Базиле получи втори жълт и съответно червен картон. Поради приятелския характер на срещата Раднички не остана с десет души на терена, а вместо него в игра се появи Петрович.

58′

Базиле от състава на Раднички получи жълт картон.

58′

Играчите на Раднички поиска дузпа, след съприкосновение между Юга и Бамиделе в наказателното поле, но според съдията всичко е било в рамките на правилата.

Снимка 673307

54′

Опасен шут на Бамиделе от фаул, но Орлинов успя да избие в ъглов удар.

47′

Иван Тасев падна в наказателното поле на Раднички и поиска дузпа, но главният съдия не само, че не уважи неговото желание, но и показа жълт картон за симулация на фланговия футболист.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Първата част на мача завърши.

36′

Сърбите бяха близо до откриване на резултата, но вратарят на "червените" Марин Орлинов демонстрира добър рефлекс и успя да отрази опасен удар на Павле Ивелия.

23′

Първи удар в очертанията на една от двете врати от началото на мача. Отправи го Марк-Емилио Папазов от фаул, но сръбският вратар Деян Станивукович успя да отрази неговия шут.

14′

Удар от дистанция на капитана на Раднички Давид Петрович, който не намери целта.

Снимка 673301

8′

Първа по-опасна атака на сръбския отбор, но Босич останал сам срещу Орлинов реши да подава, вместо да стреля и защитата на ЦСКА се справи.

1′

9. Йоан Борносузов

ЦСКА ще изиграе последните си две контроли в Банско днес. В 11:30 момчетата на Томислав Стипич ще се изправят срещу израелския Макаби (Петах Тиква), а в 17:30 срещу Работнички (Ниш) от Сърбия.

Очаква се треньорът на ЦСКА да използва по един различен състав в двата мача. Томислав Стипич ще даде игрови минути и на всички нови попълнения.

До момента "армейците" изиграха 4 контроли и записаха 4 победи - срещу Беласица(2:0), Крумовград(2:0), Поли Яш(2:1) и Берое(3:0).