Легендата на Партизан (Белград) - Саша Илич по всяка вероятност ще поеме ЦСКА. Специалистът е най-възможният вариант за заместник на Стойчо Младенов, който подаде оставка след мача от полуфиналите за Купата на България срещу Славия (2:0).
Припомняме, че в понеделник Младенов даде скандална пресконференция, на която засегна и отношенията си със собственика на клуба Гриша Ганчев. След изказването му мнозина прогнозираха, че дните му на "Армията" са преброени.
Само преди ден легендата на Илич официално се раздели със сръбския отбор Чукарички.

mariyan-velkov
на 14.04.2022 в 17:48:18 #46Стояне ,.Лепа Брена ще е
stoyan-kiryakov
на 13.04.2022 в 09:14:18 #45Април, май, юни, юли Кой ли ще е след Илич? Това ме човърка
1914riner
на 13.04.2022 в 06:18:27 #44....
Илиев 72, ставаш за смях. Вие не платихте близо 40 млн. дългове, като затрихте клуба. Сега пак дължите към 22-25 млн. на Дришата... и си тръгнал да ревеш за наши дългове, които не сме отказали да плащаме.
1914riner
на 13.04.2022 в 05:59:05 #43Вчера и зам. Министъра на културата подаде оставка... Министъра на Спорта кога
radoi
на 13.04.2022 в 04:04:01 #42Саша Илич главен треньор и помощник Миле Китич. Пълна пародия е това ръководство!
TRL
на 13.04.2022 в 02:47:29 #41Ако ще е този сръбски ученик, по-добре Тунчев и да не му се месят за нищо !
nikolay-nikolay
на 12.04.2022 в 21:43:31 #40Къде ги намира ГГ тези герои да се учат в БГ...ще гледаме много страст, псуване и нахъсване по сръбски и след 3 месеца Стамен, Любо, Стойчо...
Lucho0046
на 12.04.2022 в 21:40:53 #39Този е играл до 41 годишна възраст брей
Тунчо
на 12.04.2022 в 21:30:34 #38Eй улаев,къде се загуби ти бе?Взех да си мисля,че си разпознал ментето и си дошъл на моите мисли.Даже ти бях оставил линк към фейсбука за да драснеш два -три реда ако те е срам да пишеш във топспота и да се извиниш.Колко години ти ги повтарям тия неща,но ти се опъваше като магаре на мост.Затова като ти говорят старите хора ще слушаш.Навремето те порицавах,че посрешна Джони Велинов сшишенца минерална вода в прага и още не си се извинил.А сега за наказание да усвоиш,половинка шотландска ракия с шопска салата и свински пръжки.Иначе рафата го зае*би.Той не е виновен завалията.И по мое време имаше такива хашлаци като него.Помня един на село перо-краставия му викахме.Рафата си го представям същия.И като решиш пак да се покриеш драсни някой ред във фейса.Аз може да съм с единия крак на "оня свят",но съм все още неизчерпаем източник на разум.Ха на здраве
Ragnar2
на 12.04.2022 в 21:23:43 #37Епа, да бяхме изчакали Байерн няколко месеца- да изритат Нагелсман и сме ние
Rafata
на 12.04.2022 в 21:22:46 #36Улаев е на “лов” за сродна мрънкаща душа. Пробва се при този и онзи
bobi_raf
на 12.04.2022 в 21:18:06 #35Илич, ама не Саша а Мирослав
Rafata
на 12.04.2022 в 21:17:19 #34Драконе, а не предпочиташ ли, да му редят селекцията, но да играта ни да е прилична и с резултати. И защо мислиш, че този който ще “реди” селекцията, не е заинтересован тази селекция да се представи добре и да изкара пари от нея? И още една разлика ще има със Стойчо - че новият няма да има условие за комисионна от всеки играеш. Айде за ЦСКА
Rafata
на 12.04.2022 в 21:12:35 #33Дюнер, издържането на отбор по този начин, е повече от смешно и нереално. Говорих за събирането, като акт. Там сме доста по-назад.
ChernotoVlechugo
на 12.04.2022 в 21:08:17 #32А и защо ни е треньор и без треньор шибахме трупата на Дебелия въпреки съдията
ChernotoVlechugo
на 12.04.2022 в 21:06:21 #31Самооооо, самооо, самооо ЦСКА
ChernotoVlechugo
на 12.04.2022 в 21:05:49 #30Еййй само ЦСКА
ChernotoVlechugo
на 12.04.2022 в 21:05:25 #29Прилича ми на говедоебач
DeMo
на 12.04.2022 в 21:03:00 #28Саша Илич беше доста добър футболист, ако не се лъжа с Галатасарай беше ставал шампион. Но относно какъв треньор е, повечето нямаме представа. От друга страна, в Е*бем ти лигата и Клоп да дойде все тая.
Rafata
на 12.04.2022 в 20:58:01 #27Байерн отпаднаха