Ондрей Сукуп се превърна в основен футболист на Черно море. Бранителят не крие, че е доволен от решението си да заиграе при "моряците" и има сериозни амбиции за представянето на отбора.

"Дойдох през лятото, чувствам се много добре в този отбор и стила на игра. В България е същото като в Чехия, футболът е еднакъв до голяма степен."

"Мои приятели ме насочиха към Черно море, щастлив съм, че дойдох тук, мисля, че това бе правилният ход за мен."

"Сега сме в добра позиция, мисля, че можем да попаднем в топ 4 в края на сезона. Искаме да играем в Лига Европа и мисля, че това е възможно. Имаме големи амбиции, защото знаем, че ако играем добре, успехът ще дойде."