Oтборът на българина Димитър Иванков Бурсаспор допусна втора загуба в груповата фаза на Шампионската лига. Турците паднаха с минималното 0:1 при гостуването си на Рейнджърс, а единственото попадение бе дело на Нейсмит.

Oчаквано домакините от Шотландия започнаха по-активно срещата и можеха да водят в резултата още в 6-ата минута, когато Еду стреля към вратата, но ударът му мина на сантиметри покрай гредата. След това натискът на Рейнджърс се засили и те логично стигнаха до гол. В 18-ата минута Броадфут подаде към Стивън Нейсмит, който безпроблемно вкара топката във вратата на Митко Иванков. До края на срещата българинът бе обстрелван от противникови нападатели на няколко пъти, но успя да се справи.

С тази загуба Бурсаспор се закотви на дъното в групата с 0 точки, а Рейнджърс вече е първи, заедно с Манчестър Юнайтед с по 4т.