Барселона и Интер стигнаха до зрелищно равенство 3:3 в ключова битка от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.

Усман Дембеле (40') даде аванс за домакините, Николо Барела (50') изравни малко след това. Лаутаро Мартинес (63') успя да оформи пълния обрат. Седем минути преди края Роберт Левандовски отърва домакините, изравнявайки за 2:2. Робин Госенс върна отново аванса на Интер, а в последните секунди на мача драмата беше пълна след нов гол на Левандовски за крайното 3:3.

В другия мач от групата Байерн (Мюнхен) постигна победа с 4:2 в гостуването си на Виктория (Пилзен). Това бе четвърта поредна победа за германския шампион в така наречената "група на смъртта".

Така Байерн е с 12 точки и е еднолично начело в класирането в групата и вече е сигурен участник на елиминациите. Виктория пък остава на дъното с нулев актив. Интер е втори със 7 точки, Барса е на трето място с 4.

Ливърпул победи Рейнджърс със 7:1