Българският нападател Димитър Рангелов вкара много важен гол в Турция. Бившият играч на Славия донесе победата на Коняспор с 2:1 у дома срещу Акхисар Беледиеспор в среща от 28-ия кръг на турското футболно първенство.

В 48-ата минута българският нападател вкара втория гол за домакините след асистенция отляво на Мехмет Гювен. В последните секунди на първата част Рангелов подаде в наказателното поле на Гювен и той с удар от точката на дузпата изравни резултата за 1:1. Димитър Рангелов се разписва за Коня във втори пореден мач от шампионата на Турция.

Преди това националът нямаше нито едно попадение в продължение на 144 дни. В 32-ата минута Кустодио даде аванс за Акхисар Беледиеспор, а Рангелов игра през всичките 90 минути на срещата. Коняспор се намира на осмо място в класирането с актив от 38 точки.