Българският национал Атанас Илиев остана резерва за неговия Асколи, който завърши наравно 1:1 с гостуващия Комо в среща от 22-ия кръг на Серия "Б".

Така нападателят не взе участие в мач на "орлетата" за първи път от октомври насам.

Домакините поведоха в резултата чрез гол на Франк Тсаджут в 17-ата минута. Те обаче останаха с човек по-малко на терена в 60-ата минута, когато резервата Дарио Шарич получи директен червен картон.

Само пет минути по-късно гостите стигнаха до своя изравнителен гол, дело на Томазо Аригони. Наставникът на "бианконерите" Андреа Сотил също беше изгонен с червен картон и така няма да води следващия мач на Илиев и компания.

След това реми Асколи е на деветата позиция в класирането с актив от 33 точки, а Комо е на 11-ото място с 28 спечелени пункта.