ЦСКА представи официално новия си клубен автобус за домакинството срещу Берое, а той спокойно може да се нарече "армейският" звяр на шест колела. Луксозната Scania Irizar i8 е от същия клас, какъвто използват водещи европейски грандове.
Силната страна на машината обаче не е само в дизайна и техническите характеристики, а в символиката. Отляво надписът ЦСКА е изписан с имената на 4000 фенове, събрани само за 12 часа от различни фен клубове на "червените". Отдясно същото име е съставено от имената на близо 800 футболисти, треньори и ветерани, оставили диря в историята на клуба от основаването му до днес.
Така новото возило на "армейците" не е просто автобус - то е движещ се символ на червената обединеност и история.
tundzhaka
на 18.05.2025 в 21:12:42 #21плитък масов безименен трап за всички комуняги и цялата и гнусна смръдлива рода до 12то коляно минимум!
pala4a
на 18.05.2025 в 11:41:45 #20Отбор - Звяр... автобус - Звяр...Неделко..обикновен П. Е. Д. Е. Р. А. С. Т.
194820
на 18.05.2025 в 10:34:53 #19Педеласа дървеното чучело педерлоо сигурно му се ще стария китайски автобус да подарят на подуене, затова отваря дума, защо не!
gychopopov
на 18.05.2025 в 10:15:52 #18A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА 4. ЦСКА /без тире/ София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
gychopopov
на 18.05.2025 в 10:15:06 #17https://topsport.bg/about/nikola-darpatov-1
abc-xyz
на 18.05.2025 в 10:06:42 #16waterloo на 18.05.2025 в 11:44:01 #20 Да се занимава форума с някакъв си автобус, само защото помашката Цеца са се снабдили с такъв, не е кой знае какво събитие. Апропо, какво стана с чисто новият китайски автобус, който купи Гриша Ганчев на помашката Цеца и който се запали още при първото пътуване? ======= Май искаш още една статия за автобус?!
tundzhaka
на 18.05.2025 в 07:28:14 #15това е поредната пребоядисана тройка която след няколко месеца ще се върне в автоморгата. Ама тома е голяма комплексарщина също кано някой елементи които си качват в социалните мрежи какво ще ядат, ами да го качат и след като е изядено .
cvetomirmagnitski
на 18.05.2025 в 07:12:17 #14Хосе, ние 57 лева, а вие не събрахте и стотинка за вашия
kopeleto 1
на 17.05.2025 в 19:39:14 #13Скъсаняците строят стадион със собствени средства на с рекети , машинации и изнудване ! Литекс тире Ловеч си купиха най модерния футболен автобус за 2024 г. Припоците купиха за милиони евро двама национала на Косово и голмайстора на Кипър както и националния вратар на Беларус . Тире София ще мачка следващия сезон и ще завърши първи с десет или повече точки разлика и това го знаят всички включително и Разград !!!
vidovden
на 17.05.2025 в 19:33:41 #12Отива на най-титулованият клуб в България.
Esox
на 17.05.2025 в 19:13:09 #11Баси, тук някои хора видяха автобус на снимка и това отключи автоимунната им шизофрения. Пази Боже сляпо да прогледа... За този ли събираха пари фенуити? Помня последно, че събраха 57 левас и няколко стинки червените скъсаняци...
kopeleto 1
на 17.05.2025 в 18:44:55 #10ЦСКА е в най големия си подем в своята история и до 5 г ще бъде тотален доминант в бг и европейски Гранд с тази политика и финанси!
123grishaganchevniskiqmuk
на 17.05.2025 в 17:52:16 #9Като отборът им
donaldtrump
на 17.05.2025 в 17:23:08 #8Левски имаше такъв още по времето на Т. Батков
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 17.05.2025 в 17:09:21 #7Как сказали....американцьi....шикарная ....очень красивая работа !! За КОЛОСА ....само това а даже има ..."навес" !! Не сме злобни и с интерес чакаме новите придобивки на отбора на ромите от района на Сухата река ...талиги с LED светлини и електронно камшично запалване !!! Ще има стойки за конете и талигите ще бъдат снабдени със СТЕЛТ технологии за да не са виждани от....ЧЕРВЕНИТЕ им врагове !!! Еееех широка е ромската душа.....като "задната" част на "талигите" им !!
Enemy
на 17.05.2025 в 16:33:47 #6"Армейския звяр"........
nepreklonen-armeets
на 17.05.2025 в 15:13:11 #5Само така! ЧЕРВЕНА ДОМИНАЦИЯ!! Навсякъде и във всичко! САМО ЦСКА!!!
194820
на 17.05.2025 в 14:25:51 #4А нааа, сега като мине покрай някое говедо, шя има доста тор
MM61
на 17.05.2025 в 14:20:37 #3Ама дзвер!!!
abc-xyz
на 17.05.2025 в 14:17:20 #2Убеден съм, че даже и дървеният философ ще признае, че по-УбаФ автобус не е виждал!
Наздраве за най-хубаво боядисания автобус, армейци!