Валери Домовчийски игра само 35 минути при загубата на Дуисбург с 1:2 от Унион (Берлин) в мач от 16-я кръг на Втора Бундеслига.

Българският нападател започна като титуляр, но бе изваден без видима причина в 35-та минута, и заменен от играещия на същия пост Кевин Волце.

Сьорен Бранди имаше нещастието да си отбележи автогол още в 20-та минута, а Симон Тероде покачи на 2:0 точно в 35-та. Последва смяната на Домовчийски, но това не промени особено ситуацията на терена.

Дуисбург стигна до гол едва в последната минута от редовното време, чрез защитника Бранимир Баич, но това бе всичко, до което домакините се добраха.

Загубата остави Дуисбург на предпоследно място във Втора Бундеслига, с 12 точки, а Унион Берлин е десети, с 21 точки в актива си.