Пеп Гуардиола подготвя сериозна селекция в Манчестър Сити през лятото, а според журналиста Флориан Плетенберг сред основните му цели е една от ключовите фигури на Реал (Мадрид).
"Гражданите" планират да отправят оферта за Едуардо Камавинга, който е незаменим в състава на Карло Анчелоти.
Французинът има договор с "кралете" до 2029 г. и е от ключово значение за тактическите планове на италианския наставник. Самият Камавинга неведнъж е заявявал, че се чувства щастлив в Мадрид, но оферта от английския шампион със сигурност би била примамлива.
Манчестър Сити няма намерение да пести средства в предстоящия трансферен прозорец и се очаква да предложи над 80 милиона евро за 21-годишния французин.
steiner
на 11.03.2025 в 15:50:10 #1Камавинга е резерва.Топспорта не е в час.Карлето предпочита 4-3-3.Тримата в средата са Белингам,Чуамени и Модрич(Валверде).Отпред са трите свещени крави Винишъс,Мбапе,Родриго.Техни резерви са Гюлер,Ендрик и малкия,който вкара победния гол срещу Райо.В защита се използват 5,6 различни играчи според това,кои са здрави.