Фамозният хеттрик на Пако Алкасер при драматичната победа над Аугсбург с 4:3 в събота изстреля испанеца право в сърцата на феновете на Борусия (Дортмунд).

Футболистът влезе като резерва малко преди изтичането на час игра и оформи хеттрика си от пряк свободен удар дълбоко в добавеното време - в 96-ата минута.

До момента Борусия е вкарал 9 гола чрез резерви и до момента германският елит не е виждал нещо подобно след първите 7 кръга.

Новият лидер в листата на най-добрите реализотори в шампионата Алкасер имаше нужда само от 81 минути за своите шест попадения. Разбира се - рекорд в Бундеслигата.

Борусия (Дортмунд) спечели голов трилър с Аугсбург, победи с попадение в 96-ата минута!