ГОЛ!

0:2!

Втори гол с глава за Петков!

Отново след пас на Крум Стоянов.

Чудесно центриране на последния, а след това и технично изпълнение на оставения непокрит футболист на гостите.

34′

Изстрел на Стоянов!

Топката преминава до дясната греда на вратата на опонента.

Натискът на великотърновския състав продължава.

30′

Най-опитният футболист на домакините ще трябва да бъде принудително заменен.

Проблеми за Иво Иванов.

Напуска той пределите на терена, а след това и на стадиона.

25′

Нова добра възможност се открива пред Ангелов!

Отсъдена е обаче засада.

Повторенията убеждават аудиторията в правотата на взетото съдийско решение.

24′

Атрактивен удар с плонж на Милчо Ангелов!

Топката е избита в последния момент от стража на съперника.

Страхотно хрумване на футболиста на Етър, който остана на сантиметри от истината, в конкретния случай.

14′

ГОЛ!

0:1!

Попадение на Иван Петков!

Нямаше как да пропусне толкова опитен футболист като него от чиста позиция.

Разписва се от близка дистанция състезателят на гостуващия тим.

1′

71 Емилиян Куреков 99 Дино Мартинович

Отборите на Верея и Етър се изправят един срещу друг в мач от плейофната фаза на втората шестица.

Домакините са в серия от 41 поредни мача без успех в първенството и днес ще направят пореден опит да си спомнят какъв е вкусът на победата. "Болярите" обаче имат своите амбиции и пристигат за трите точки.

Етър с резерви и юноши срещу аутсайдера Верея

Краси Балъков съхранява силите на своите основни футболисти

Красимир Балъков пък се очаква да направи доста промени в състава си. Флорент Боджадж и Никола Колев са контузени. Други от по-опитните също се очаква да останат на пейката, а някои от младите играчи ще получат шанс за изява.

Верея не може да разчита за днешния мач единствено на наказания Денислав Станчев. най-вероятно на терена ще се появят Кацарев на вратата и Весков, Галбаев, Иванов и Курупис в защита. Рюстемов и Желязков ще са в центъра на терена, а Василевич и Колев ще действат по крилата. В атака пък ще започнат Маламов и Ризванович.

Олександър Севидов подкупвал съдии и залагал на уредени мачове?

Бившият треньор на Верея подкупвал съдии и залагал на уредените мачове?

Официално обвиниха Севидов

Главен съдия на срещата е Георги Иванов, с помощници Димитър Русев и Георги Минев. Делегат на БФС е Илия Илиев, а работата на реферите зорко ще следи Георги Нарлев.

Иван Вутов: Не играем в уредени мачове!

"Показваме разликата между юношите и мъжете"