Дублиращият отбор на Локомотив (Пловдив) загуби от Славия с 1:3 в мач от поредния кръг на първенството. Двубоят се игра на стадиона в квартал "Овча Купел".

Още в 11-ата минута "белите" излязоха напред в резултата, след като Дреновички засече с глава центриране от корнер на Мечев. "Черно-белите" стигнаха до равенство в 34-ата минута. Стайко Стойчев стреля, но ударът му бе париран от вратаря Здравко Здравков. При добавката Георги Данов не сгреши и прати топката в мрежата за 1:1. Локо дори можеше да поведе малко по-късно, но Герасим Заков пропусна от чиста позиция, останал сам срещу Здравков. Възможност да вкара имаше и Веселин Марчев в 48-ата минута, когато засече ефектно от воле центриране на капитана Ангел Йошев, но ударът му профуча покрай гредата. Славия поведе 3 минути по-късно след неумела намеса на вратаря Стефан Йонов. Тийнейджърът изби диагонален шут по земя, но при добавката Андон Гущеров се разписа за 2:1. В 67-ата минута отново Андон Гущеров оформи крайното 3:1.