Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 500

Край на мача!

90′

Три минути добавено време.

88′

Себастиан Вия стреля от пряк свободен удар, но топката мина покрай вратата на Локомотив.

85′

Треньорът на "железничарите" Данило Дончич укрепи още повече отбраната на тима, след като пусна в игра защитника Лука Иванов на мястото на централния нападател Димитър Митков.

81′

Офанзивна смяна в отбора на Берое. Лучано Скудроне е заменен от Дамян Йорданов.

Снимка 660476

Източник: startphoto.bg

80′

Кевин Маи отстъпи мястото си на терена на Стефан Ламбез.

72′

Диме Димов получи официално предупреждение заради фаул срещу Лучано Скуадроне.

68′

Александър Любенов с нова добра намеса след коварно изъпълнение на ъглов удар от страна на Себастиан Вия.

65′

Уерик Каетано е сменен от Вини Трибуле.

61′

Джани Политино и Роналдо Камара смениха Енцо Еспиноса и Сегундо Пачаме в състава на Берое.

61′
57′

Най-чистото положение за Берое от началото на мача! Александър Любенов се намеси неубедително при центиране в наказателното поле на домакините и топката попадна в Уерик Каетано, който стреля от границата на наказателното поле, но Красимир Станоев успя да изчисти от голлинията в ъглов удар.

Снимка 660474

54′

Вратарят на гостите Аргур Мота спаси без особени затруднения шут на Кевин Маи.

53′

Удар от дистанция на Енцо Еспиноса, но Александър Любенов сигурно лови.

45′

Второто полувреме стартира!

45′

Първото полувреме завърши!

40′
Снимка 660473

Гол за Локомотив (София)! Малко преди края на първото полувреме домакините поведоха в резултата. Димитър Митков спечели единоборство със Саломони във въздуха, след което Карлос Франса осъществи двойно подаване с Кевин Маи, остана сам срещу вратаря на гостите и с прецизен удар откри резултата.

30′

Нищо по-интерсно пред двете врати в първия половин час на двубоя.

12′

Симеон Мечев опита нестандартно изпълнение с удар от центъра, но топката излезе в аут.

Снимка 660472

9′

Енцо Еспиноса получи първият жълт картон в срещата, за нарушение срещу Красимир Милошев.

1′

17 Теодор Иванов 98 Ронадо Камара

Отборите на Локомотив (София) и Берое се изправят един срещу друг в последен мач от кръга в efbet Лига. Срещата е с начален час 18:30 часа.

Ситуацията при домакините не е никак розова, след като тимът влезе в серия от четири поредни загуби, с което се смъкна много близо до опасната зона. Нещо повече, Локо (София) има цели пет поражения и само една победа, като в последните си три двубоя дори не отбеляза попадение, а само в тях допусна десет гола. "Червено-черните" ще направят опит да спрат и негативната си серия като домакин, след като за последно столичните "железничари" стигнаха до трите точки в "Надежда" на 5 август - 2:0 над Пирин Благоевград.

Ачиари: Тръгваме си тъжни, защото не успяхме да зарадваме нашата публика

Вижте какво заяви той

Недоволството на феновете расте и затова днешният мач със заралии се явява като решаващ за бъдещето на старши треньора Данило Дончич.

Сръбският специалист няма проблеми с наказани футболисти, но контузии продължават да лекуват вратарите Бубукар Гайе и Александров Любенов, както още Валентин Николов и Мики Орачев.

Берое загуби Битката за Тракия в последния кръг, губейки у дома с 0:3 от Ботев Пловдив, но преди това записа две победи и равенство, с което се намести на десетата позиция и има аванс от две точки пред Хебър и Славия в битката за място именно в групата от седмо до десето място, като ще имат шанс да си бетонират мястото там при положителен резултат днес.

Хосе Ачиари може да се похвали, че ще разчита на оптимален състав, след като няма проблеми нито с контузени, нито с наказани играчи.

По-рано през кампанията Локо (София) измъкна победата в Стара Загора с минималното 1:0, което беше и първата победа на "червено-черните" над този съперник от април 2015-а година.

Главен съдия на срещата е Красен Георгиев, с помощници Диян Вълков и Светослав Стойчев. За ВАР ще отговарят Васимир Ел Хатиб и Иво Колев.