90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр, Пловдив Зрители:
90+3′

Край на мача!

90+2′

Гол за Локомотив Пловдив! Мичи Нтело реализира почетно попадение за гостите!

90+1′

Жълт картон и за Алекс Колев.

90′

Три минути добавено време!

86′

Влезлият като резрева Владимир Медвед симулира в опит да си спечели нарушение и получи втори жълт и съответно черен картон, като по този начин остави "смърфовете" с човек по-малко на терена.

83′

Жълт картон за Клайдер.

80′

3:0 за Крумовград! Алекс Колев! Бившият играч на Ботев - Димитър Тонев се превърна в истински кошмар за защитата на Локомотив (Пловдив). След като подаде за първия гол на домакините, дело на Серкан Юсеин, крилото се отчете с асистенция и към Алекс Колев, за когото не беше проблем да направи резултата класически.

76′

Гол за Крумовград! Джуниет Али! Домакините удвоиха своя аванс! Ренан опита удар към далечния ъгъл, Томов успя да избие, но при добавката Али нямаше как да сгреши от непосредствена близост и даде комфортен аванс на "синьо-жълтите".

67′

Димитър Тонев нахлу мощно в наказателното поле на Локомотив, размина Хорхе Сегура и стреля, но Кристиан Томов демонстрира своя рефлекс и изби в ъглов удар.

Снимка 655816

Източник: startphoto.bg

60′

Двона смяна в отбора на Локомотив. Мичи Нтело и Владимир Медвед се появиха в игра на местата на Йоан Баи и Христо Иванов.

60′
57′

Жълт картон за Серкан Юсеин за оспорване на съдйско решение.

54′

Гол За Крумовград! Серкан Юсеин! Димитър Тонев получи подаване по левия фланг и центрира ниско в наказателното поле на Локомотив, където Юсеин с едно докосване изпрати топката в мрежата!

50′

Греда! Вратарят на "смърфовете" Кристиан Томов допусна грешка и Алекс Колев стреля с левия крак, но ударът му срещна напречната греда.

47′

Оливер Камдем получи официално прадупреждение за нарушение срещу Джунейт Али.

45′

Започна второтото полувреме на мача!

45+1′

Край на първата част!

45′

Една минута добавено време.

45′

Греда! Топката стигна до Димитър Тонев след изпълнение на ъглов удар, той стреля с десния крак, но  изстрелът му срещна напречната греда и излезе.

43′

Най-чистотото положение за гостите през първото полувреме! Камдем пусна към Райнов, който стреля технично от границата на наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратат на Крумовград.

40′

Клайдер Машедо се подхлъзна и топката стигна до Димитър Илиев. Капитанът на "смърфовете" опита удар, който обаче бе блокиран от Матей Шимич.

34′

Ренан опита елегатно изпълнение, което обаче не се получи и топката премина встрани от вратата на символичните гости.

32′

Жълт картон за Мартин Райнов заради нарушение срещу Серкан Юсеин.

24′

Първи удар в очертанията на една от двете врати. Серкен Юсеин стреля от дистанция, но Кристиан Томов успя да избие.

13′

Бабакар Дион получи топката в наказателното на домакините, но се забави и в крайна сметка ударът му бе блокиран от Божидар Кацаров.

5′

След изпълнение на ъглов удар топката стигна до Диего Рапосо, но ударът му мина високо над вратата на  поле на "смърфовете".

1′

Начало на мача!

Снимка 655817

1′
Снимка 655818

Патриотичен транспарант по случай 3 март от привържениците на Локомотив (Пловдив).

5 Тодор Павлов

Отборите на Крумовград и Локомотив (Пд) се изправят един срещу друг в двубой от съботната програма на efbet Лига. Мачът е с начален час 15:15 и ще се изиграе на футболен комплекс "Никола Щерев-Старика" в Коматево.

Ограничават движението в Коматево заради Крумовград - Локо (Пловдив)

Ето подробности

Възпитаниците на Станислав Генчев са приятната изненада до момента през пролетта. Тимът постигна две победи - 2:1 над Ботев Пловдив и 2:0 над Локомотив София като гост. Отборът заема девето място във временното класиране с 30 точки, като се намира в серия от четири поредни успеха.

Локомотив (Пловдив) е пети във временното класиране с 41 точки. "Смърфовете" стартираха полусезона с победа с 2:1 над Арда като гост, но след това допуснаха изненадваща домакинска загуба от Хебър с 1:2.

Добри новини в Локомотив (Пловдив)

Голмайсторът от мача с Хебър поднови тренировки

Треньорът на домакините няма да може да използва новото попълнение Момчил Цветанов. Опитният футболист е наказан. Контузия продължава да лекува и Александър Георгиев.

За гостите с наказание е Ангел Лясков. Христо Иванов е готов за игра, след като получи удар в главата по време на мача с Хебър. Очаква се на вратата на "смърфовете" отново да бъде Кристиан Томов, а Динко Хоркаш да остане на пейката по нареждане на собственика Христо Крушарски. Привлеченият тази зима Мартин Луков едва ли скоро ще е в групата. Той е изостанал с подготовката.