90+6′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители: 521
90+6′

КРАЙ НА СРЕЩАТА!

Крумовград - ФК ЦСКА 1948 1:0 в мач от efbet Лига

Син зарадва баща си! Крумовград задълбочи кризата във ФК ЦСКА 1948

Новаците поднесоха нова изненада в efbet Лига

90+5′

Дълбоко в добавеното време ФК ЦСКА 1948 можеше да достигне до изравняването, но изсипана топка от Ивайло Чочев така и не бе отиграна от Кяртенсон или Елитон.

90+4′

Янко Георгиев получава жълт картон за бавене на играта.

85′
Снимка 629898

Източник: startphoto.bg

83′

Китан Василев се появява на терена за сметка на Диего Рапосо.

82′

Радослав Кирилов се появява в игра за сметка на Гурища.

82′

Видар Картенсон ще замени Емил Ценов.

75′

Калоян Пехливанов бива заменен от Раян Сенхаджи.

74′
Снимка 629899

73′

ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! 1:0! ДАНИЕЛ МИЛАНОВИЧ! Новаците от Крумовград изненадващо поведоха в резултата с отброяването на 73-ата минута. Бранителят на ФК ЦСКА 1948 - Симеон Петров, беше притиснат от двама вражески футболисти, което го принуди да обърка своето подаване, стигнало до Даниел Миланович. Халфът отправи страхотен изстрел от далечна дистанция, който свари неподготвен излезлия леко по-напред Наумов. Получилият се фантастичен гол пък вдъхнови неговия автор да притича и прегърне своя баща, и треньор - Неманя Миланович.

72′

Димитър Тонев напуска терена, а вместо него ще видим Бисер Бонев.

71′

Талис излиза, а на терена се появява Антонио Вутов.

67′
Снимка 629901

65′

Никола Илиев прави официален дебют за ФК ЦСКА 1948, а замененият е Георги Русев.

58′

Александър Георгиев действа решително в 58-ата минута, след като изчисти под носа кълбото на Педриньо, който вече очакваше сладкия вкус на гола.

57′

ФК ЦСКА 1948 продължии с акциите си на терена да доказва, че все още има цялата амбиция на света, за да се сдобие с трите точки. В 57-ата Педриньо остави центриране по земя за Георги Русев, но националът на България не намери рамките на вратата.

Снимка 629900

55′

Александър Георгиев получава жълт картон с леко закъснение.

53′

ГРЕДА! Крумовград изравни резултата при гредите, след като в 53-ата минута Шимич бе изключително близо до попадението. Бранителят атакува отлично центрирана топка от Серкан Юсеин, но кълбото се отби в страничния стълб до Даниел Наумов.

Снимка 629902

50′

Мики Орачев получава жълт картон.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

45′

ПОЧИВКА!

43′
Снимка 629890

36′

Добра възможност пред ФК ЦСКА 1948 се откри в 36-ата минута, когато Педриньо завъртя добре топката от фаул. Янко Георгиев бе заел точната позиция и отрази акробатично с една ръка.

35′

Калоян Пехливанов получава официално предупреждение след фаул срещу Русев.

30′
Снимка 629892

29′

ОТМЕНИХА ДУЗПА ЗА ФК ЦСКА 1948! В 29-ата минута реферът Драгомир Драганов посочи дузпа в полза на домакините от Крумовград. Според главния съдия Георги Русев бе играл с ръка в собственото си наказателно поле, но след подсказка от ВАР, арбитърът нагледно видя, че е в голяма грешка и отмени своето си решение.

21′

ШАНС ЗА КРУМОВГРАД! Ерденис Гурища вкара своите съотборници в неприятности, след като в 21-ата минута допусна груба грешка пред наказателното си поле. Това доведе до светкавична реакция от "сините", а топката достигна до Патрик Луан, който насочи изстрела си в опасна близост до долния ляв ъгъл на "червените".

Снимка 629891

19′

Първият изстрел в срещата в полза на Крумовград отправи Божидар Кацаров, но той се превърна в лесна задача за национала Даниел Наумов.

16′

Две минути по-късно Бирсент Карагарен засече от въздуха центриране от левия фланг, но над вратата. Натискът на гостите продължава с пълна сила.

13′

ГРЕДА! Първата реална голова възможност в мача беше регистрирана в 13-ата минута. Тогава бразилецът Талис получи коридор за стрелба, а силният му шут разтресе левият страничен стълб на Янко Георгиев.

4′

От началото на срещата футболистите на ФК ЦСКА 1948 наложиха високо темпо на игра, в което основен приоритет са центриранията в наказателното поле на Крумовград. До този момент отбраната пред Янко Георгиев се справя с отправените предизвикателства.

2′

На футболен комплекс "Никола Щерев-Старика" има доста интересни зрители. Камерите уловиха Константин Папазов и треньорът на Ботев (Пд) - Станислав Генчев.

Снимка 629893

1′

8. Мартин Сораков 99. Радослав Кирилов

Новакът в елита Крумовград посреща ФК ЦСКА 1948 в последния мач от петия кръг в efbet Лига. Срещата на Спортен комплекс "Никола Щерев - Старика" в Пловдив стартира в 21:15 часа.

Домакините остават с трите точки, завоювани срещу шампиона Лудогорец, тъй като последваха три поредни загуби от ЦСКА, Черно море и Берое. Интересното е, че паднаха по четири гола в двете домакинства до момента на Крумовград срещу "орлите" и "моряците".

ФК ЦСКА 1948 преотстъпи защитник в Хебър

Ето подробности

Наставникът на отбора - Неманя Миланович, няма кадрови проблеми с контузени или наказани играчи, така че може да разчита на оптимален състав, отбелязва "Спортал".

Гостите вече допуснаха първа грешна стъпка през сезона и то срещу неочакван противник - 1:1 в домакинството си на Хебър Пазарджик в предишния кръг, като тимът на Атанас Рибарски дори бе с човек повече на терена.

"Червените" обаче могат да се похвалят със силен и доста изненадващ трансфер. В клуба пристигна националът Никола Илиев, който бе един от големите таланти в примаверата на Интер и се очаква да дебютира днес.

Европейското участие на ЦСКА 1948 приключи бързо, но пък достойно. Сега тимът е изцяло съсредоточен върху изявите на местно ниво и днес ще се опита да се върне на победния път, след като няма успех в три поредни мача във всички турнири.

Извън състава за днешния сблъсък остават Евгений Сердюк, Райън Бидунга и Неделко Пишчевич, които продължават да лекуват контузии. Главен съдия на срещата ще бъде Драгомир Драганов.

Етър - Берое 2:2 (Развой на срещата по минути)

Срещата на стадион "Ивайло" стартира в 19:00 часа