Черно море не успя да победи Нефотхимик в представянето си преди началото на пролетния полусезон.

„Моряците" и „нафтата" направиха 0:0 в проверка, играна на „Тича". Преди началото на срещата отборът и новия треньорски щаб, начело с Георги Иванов бе презентиран през публиката.

Втородивизионният тим по нищо не отстъпване на домакините. Васил Калоян от състава на бургазлии създаде опасно положение, стреляйки силно, но в аут. До края на полувремето, домакините можеха да открият чрез Георги Божилов, чийто удар беше изчистен от голлинията от бранител на Нефтохимик.

Домакините бяха по-дейни през второто полувреме, но така и не успяваха да стигнат до гол. Тодор Колев стреля от изгодна позиция в аут, а за финал в последните минути и Ермес Паломино с глава уцели стража, вместо да прати топката в мрежата.