Вратарят на националния отбор Димитър Иванков донесе победата за тима си Кайзериспор с 1:0 срещу Денизлиспор в мач от поредния, 16-ти кръг от турския футболен шампионат.

Иванков вкара гола, който донесе трите точки на Кайзериспор, след като бе точен от дузпа в 67-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу Бюлент.

С победата тимът на Кайзериспор се изкачи на третото място в класирането.

Според турските медии Иванков е бил най-добрият на терена, като освен с гола, на няколко пъти е показал и класа с отлични спасявания.

Анкарагуджу, с Ивайло Петков в редиците си, загуби като гост на Сивасспор с 1:2. Петков бе титуляр, като на почивката бе заменен от Агали. За изявите си българинът получи слаби оценки.

Силни изяви на вратата на Ризеспор имаше Здравко Здравков, въпреки че тима му загуби с 0:2 като гост на Коняспор. Александър Александров-Кривия не игра заради контузия.