Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Последен съдийски сигнал.

Витоша (Бистрица) загуби от Славия с 0:1

Четвърта поредна победа за Славия, битка до последната минута на терена в Бистрица

Късметлийски гол спечели трите точки на "белите"

89′

Двойно спасяване на Василев!

След изстрели на Иванов и Мицански.

Страхотна проява на младия вратар.

87′

Футболистите на Витоша все още не са отправили точен удар във вратата на съперника.

Натискът на състава продължава.

83′

Стоев заменя Йомов.

82′

Узунов заменя Долапчиев.

80′

Нов пропуск на домакините.

Този път след изстрел на Долапчиев.

75′

Жълт картон за Кочилов.

74′

Купенов стреля с глава от близка дистанция!

Топката преминава встрани от целта.

Малшанс за състезателя на домакините.

73′

Бенгюзов сменя Кирилов.

69′

Жълт картон за Купенов.

66′

Станкев е заменен от Динев.

60′

Кабов сменя Садула.

56′

Долапчиев напредва в наказателното поле на Славия.

Пада на земята.

Сигнал за нарушение на правилата няма.

Наставникът на домакините Енгибаров е бесен.

По-скоро недоволства от действията на собствения си футболист, отколкото от решението на съдиите.

Снимка 450572

55′

Мицански заменя Тасевски.

52′

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Йомов бележи за гостите!

Изключително куриозна ситуация!

Вратарят се опита да прати топката напред, към атакуващите футболисти в тима, но кълбото рикошира в Йомов и се върна във вратата му.

Славия излиза напред в резултата.

49′

Точен изстрел за гостите!

Отправя го Карабельов!

Вратарят на домакините реагира добре и спасява.

Най-сериозната опасност в срещата до момента, изключая ситуацията с гредата в полза на домакините.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+2′

Първото полувреме не предложи нищо кой знае колко вълнуващо на феновете, дошли да наблюдават срещата в Бистрица.

Гостите бяха тези, които владееха топката през по-голяма част от времето. От това обаче не произхождаше нищо сериозно в тяхна полза.

Славистите рядко достигаха до възможност да нанесат точен завършващ изстрел.

Галин Иванов на два пъти можеше да изостри атаката на "белите", но сякаш не получаваше очакваната подкрепа от своите съотборници.

Шоколаров и Долапчиев пък си заформиха страхотна битка, в буквалния смисъл на думата, в средата на терена. Двамата изчакваха удобен момент, за да провокират опонента. При една от тези ситуации те бяха официално предупредени.

Самият Долапчиев можеше да стреля опасно малко преди края на полувремето, но се забави и предостави притежанието на кълбото на съперника.

При опит за центриране малко преди паузата топката "кацна" на напречната греда на вратата на Славия като никой не очакваше подобно развитие на ситуацията, включително и играчите на домакините, поради което до добавящ изстрел не се стигна.

В последната минута на първата част и двата състава получиха по една добра възможност, но не успяха да се възползват от нея, като не стигнаха до отправяне на точен изстрел.

45+1′

Почивка.

45′

Галин Иванов напредва в наказателното поле на Витоша.

Забавя се и не успява да подаде.

Топката му бе избита.

44′

Центриране в полето на Славия.

Топката се отбива в гредата!

Малко очаквана ситуация за домакините.

38′

Тасевски извежда по чудесен начин Галин Иванов.

Неговото центриране не е успешно.

Топката излиза в аут.

Снимка 450570

35′

Без точни изстрели в последните минути.

Двата тима наблегнаха на битката за всяка педя терен.

В буквалния смисъл на думата.

Снимка 450573

31′

Официално предупреждение и за Шоколаров.

За реакцията му при ситуацията с опонента.

30′

Жълт картон за Долапчиев.

За удара му в лицето на съперника.

29′

Сблъсък между Шоколаров и Долапчиев.

Футболистът на Славия остава да лежи на земята.

26′

Виячки се сблъска с футболист на съперника.

Удари се с всичка сила в рамото му.

След като получава медицинска помощ, той се изправя на краката си.

22′

Емил Гъргоров продължава да търпи продължително наказание.

Витоша със сигурност изглежда по различен начин с опитния футболист в редиците си.

Апелативната комисия не уважи молбата на Емил Гъргоров

Халфът на Витоша (Бистрица) беше глобен и с 3000 лева

21′

Шоколаров опитва интересен изстрел от малък ъгъл.

Без успех.

Натискът на славистите обаче продължава.

16′

Жълт картон за Котев.

14′

"Белите" продължават да владеят топката в по-големи периоди от играта.

Не се отчитат с кой знае колко сериозни акции в съперниковата половина.

Без изстрели към двете врати.

10′

Първа по-продължителна акция и за домакините.

Не стигат те до възможност за отправяне на точен изстрел.

Играта е подновена от състезателите в бели екипи.

5′

Галин Иванов напредва в половината на съперника.

Подава към Йомов, който центрира!

Вратарят на Витоша се намесва решително.

След това стражът се подхлъзва, но успява да запази топката в ръцете си.

3′

Витоша има за какво да си връща на "белите".

Славия обърна Витоша с 3:2 в зрелище на Овча Купел

Калоян Кръстев донесе победата след късен гол с глава

2′

Първа атака за гостите след едва няколко секунди игра.

Топката е избита в предни позиции.

Славия изглежда ще търси бързо излизане напред в резултата.

1′