Волейболният отбор на Левски отпадна от третия по сила европейски клубен турнир "Чалъндж къп".

Момчетата на треньора Владимир Николов отстъпиха като гости на холандския Орион (Дутинхем) с 0:3 (25:27, 20:25, 21:25) в мач-реванш от 1/16-финалите на турнира, игран тази вечер. Така след победата за "сините" с 3:1 гейма в първата среща преди две седмици в София, се стигна до т.нар. "златен" гейм. В него домакините от Орион показаха характер и по-голямо желание за победа и в крайна сметка се поздравиха с успеха след 15:13.

Официално: Роберта Плачи се разбра с Левски

Официално: Плачи се разбра с Левски

Красавицата ще бъде кинезитерапевт на отбора

По този начин Левски приключи участието си в Чалъндж къп след 3 победи и 1 загуба. Волейболистите на Орион пък се класираха за 1/8-финалите на турнира, където ще играят с руския Газпром-Югра (Сургут), който отстрани унгарския Пензюгьор (Будапеща). Срещите ще са след Нова година.