ЦСКА 1948 надделя с категоричното 4:1 над Струмска слава в приятелски мач, който се състоя на стадиона в Бистрица.

"Червените" реализираха три гола до почивката чрез Даниел Младенов, Васил Шопов и Мартин Камбуров.

ФК ЦСКА 1948 прати талант във Втора лига

Александър Георгиев ще играе за Струмска слава

"Червените" откриха резултата в 12-ата минута след попадение на Даниел Младенов. Опитният футболист се възползва от центриране на Лазар Марин отляво, овладя на 13-14 метра леко под ъгъл и с топовен шут опъна мрежата на Славата.

ЦСКА 1948 продължи да доминира и след като преднината на тима бе удвоена от Васил Шопов, в 34-ата минута Камбуров овладя пред наказателното поле на противника и с плътен удар по земя не остави шанс на вратаря за 3:0.

Давид Асате намали в 61-ата минута, а крайното 4:1 оформи Ангел Бастунов. Той се разписа в 73-ата минута.