Най-добрият ни тандем Тодор Енев и Валентин Димов отпадна на четвъртфиналите в двойковия турнир по тенис "Изида къп", съобщават от пресцентъра на фючърса в Добрич. Националите ни загубиха с 3-6, 7-5, 10-4 от поставените под №4 в основната схема Петру Лунчану и Роберт Коман от Румъния.

Българите пропиляха мачбол, след като водеха с 40:30 точки след сет и 5-4 гейма в тяхна полза. Румънците останаха в мача, след като нашите пратиха топката на сантиметър от крайната линия. След изравнителната точка те спечелиха сета, а в решителната част поведоха с 5:0, а после и с 8:3 точки.

Лунчану и Коман затвориха мача при 10:4 в късия сет. В друг мач от днес Тихомир Грозданов и Кирил Димитров отстъпиха с Левенте Годри и Адам Келнер от Унгария с 4-6, 1-6.