Елче и Виляреал не излъчиха победител в спора помежду си в Ла Лига. Битката между двата тима приключи при резултат 2:2.

От равенството не спечели нито един от двата състава.

Единият се бори за оцеляването си, а другият - за местата, даващи право на участие в европейските клубни турнири.

Леванте и Гранада се спряха взаимно

Моралес се разписа на два пъти

Ремито остави Елче на предпоследната позиция в таблицата. Отборът е с 18 точки и няма успех в последните си срещи. Общо през сезона единайсеторката е стигала до спечелването на трите точки само в три отделни случая.

Реал (Мадрид) с обрат срещу Уеска, домакините удариха две греди за три минути срещу "галактикос"

Варан вкара и двата гола за столичани

Виляреал е на три точки зад Севиля, който е и с два мача по-малко. "Жълтата подводница" е с 36 пункта, като това беше четвъртото поредно равенство за отбора.

Иначе срещата се развиваше добре за гостите през първите 45 минути, след края на които те водеха с 2:0.

На два пъти в тяхна полза се разписа Жерар Морено. Той откри резултата след 16 минути игра, а  в 35-ата вкара за втори път топката в мрежата.

Оперираха Серхио Рамос и обявиха колко дълго ще отсъства от терените

Операцията е извършена от д-р Мануел Лейес

Второто полувреме бе в полза на домакините. Гуидо Карийо бе точен за 1:2 само 5 минути след паузата.

Лукас Бойе оформи крайното 2:2 след малко повече от час игра. Нова промяна в резултата така и не последва.

Зинедин Зидан: Беше важно да спечелим, защото имаме проблеми

"Доволен съм не само от резултата, а и от волята на моите футболисти"