Отборите на Леванте и Гранада не излъчиха победител в мача помежду си от поредния кръг на испанското футболно първенство.

Спорът между двете единайсеторки приключи при резултат 2:2, като гостите стигнаха до изравняването в последната минута от редовното време.

Снимка 517358

Източник: Twitter

Равенството не беше добра новина нито за Леванте, нито за съперниците им.

И двата отбора спорят за място в класирането, което може да им даде право на участие в европейските клубни турнири.

След ремито обаче Леванте остава 9-и, с 27 точки, докато Гранада е 7-и и има с три повече в актива си, но и мач в аванс пред опонентите си в шампионата.

Снимка 517359

Хосе Моралес откри резултата след точно половин час игра, като това бе по-скоро очаквано, соглед представянето на двата тима на терена до момента.

Гостите изравниха минута преди почивката, с попадение на Кенеди.

Снимка 517356

Отново Моралес бе герой за състава си, разписвайки се за 2:1 в 67-ата минута на срещата, но финалният натиск на гостите даде ефект, като в последните мигове от редовното време ветеранът Роберто Солдадо оформи крайното 2:2.