Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители:

90+2′

ГООООООООООООООЛ!!!

3:1!

Второ попадение на Карим Бензема в мача.

Скоростна контраатака за столичани, след спасяване на Куртоа, топката стигна до Бензема, който с изстрел по диагонала оформя крайното 3:1!

88′

Отлична възможност за Иско!

Не успява да осъществи подобаващ контакт с поднесената му по чудесен начин топка в наказателното поле.

Пропиляна ситуация за "галактикос".

81′

Муниаин заменя Де Маркос.

80′

Лекуе сменя Капа.

79′

Жълт картон за Йерай.

74′

ГОООООООООООООООООЛ!!!

2:1!

Бензема се разписва с първия си точен изстрел във вратата!

Карвахал с отлично центриране в поредната атака на домакините.

Френският нападател засича с глава по чудесен начин топката.

68′

Виялибре заменя Уилямс.

67′

Весга сменя Венседор.

66′

Изстрел на Кроос!

Вратарят спасява.

Реал (Мадрид) не спира с опитите си да възстанови предимството си в резултата.

65′

Иско заменя Валверде.

64′

Асенсио сменя Винисиус.

62′

Сериозен натиск на домакините.

Гостите са върнати изцяло в половината си.

60′

Центриране на Модрич.

Топката е избита пред връхлитащия на скорост Бензема.

54′

ГОЛ на Винисиус...

Отменено попадение.

Отсъдена е засада.

Повторенията показват правотата на страничния съдия.

52′

ГООООООООООООЛ!!!

1:1!

Капа бележи!

Сякаш от нищото, той се оказа в чиста голова позиция.

Двама от защитниците на столичани вече се бяха хвърлили на земята.

Без съпротива, Капа връща тима си в мача!

Резултатът е изравнен!

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+4′

Първото полувреме започна с няколко любопитни положения и пред двете врати. Иняки Уилямс определено беше най-сериозната опасност за защитата на "галактикос", като Карвахал изпитваше известни затруднения с опазването му по фланга.

В 13-ата минута именно Уилямс нахлу в наказателното поле, а Карвахал го спря, използвайки и ръцете си. Реферът Мансано обаче реши да не дава сигнал за нарушение на правилата. Гайска Гаритано очевидно не беше доволен с взетото решение.

Само минута след това Раул Гарсия си изкара втори жълт картон, след като вече бе официално предупреден в 8-ата минута, оставяйки отбора си с човек по-малко на терена.

Още в последвалата атака за Реал, Винисиус падна в наказателното поле, но арбитърът отново не даде знак за нарушение на правилата.

Последва нова опасност пред вратата на Атлетик, Винисиус проби защитата на съперника, но при технично негово отиграване топката се отби в лявата ръка на Капа. Дузпа за пореден път нямаше.

Последваха няколко ситуации за отбелязване на гол от страна на домакините, но им липсваше късмет при завършващия удар. Четири минути преди паузата пък остро центриране премина покрай няколко играчи в бели екипи, преди да бъде засечено от Винисиус. По-скоро инстинктивно обаче, вратарят на състава от Билбао спаси.

В продължението на първата част подадена топка към границата на наказателното поле бе превърната от Кроос в мощен изстрел в мрежата за 1:0. Немският национал доказа за пореден път класата си, засичайки кълбото от движение, без подготовка, по неспасяем начин.

Така в самия край на първата част Реал (Мадрид) нанесе своя удар.

45+2′

Почивка.

45+1′

ГОООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Феноменално попадение на Кроос!

Върната топка към границата на наказателното поле е изстреляна като снаряд в мрежата на Атлетик!

Без да спира кълбото, от движение, немският национал доказва класата си!

Предимство за Реал (Мадрид).

42′

Жълт картон за Васкес.

Снимка 509862

Източник: Twitter

41′

Остро центриране в полето на Атлетик!

Трима футболисти на Реал се разминават с топката.

Вратарят на гостите успява инстинктивно да избие топката, след засичането на Винисиус.

38′

Центриране на Де Маркос.

Карвахал чисти напред.

Нищо опасно за Куртоа.

34′

Атаките към двете врати намаляха драстично.

Темпото на игра не е същото, както бе в началото на срещата.

27′

Корнер в полза на Реал (Мадрид).

Центриране в наказателното поле.

Рамос надскача защитниците пред себе си и стреля, но топката преминава далеч над целта.

25′

Пас към Валверде в пеналта.

Стреля!

Топката придобива неочаквана за него траектория и не попада в очертанията на вратата.

Снимка 509860

23′

Самостоятелен пробив на Бензема.

Стига до възможност за изстрел.

Шутира!

Кълбото се отбива в тялото на защитник.

19′

След отиграване на Винисиус в наказателното поле, топката рикошира в една от ръцете на Капа.

Сигнал за дузпа няма.

Лицето на Зидан остава безизразно, но първоначалната му реакция подсказваше впечатленията му от тази ситуация.

16′

И Винисиус пада в наказателното поле!

Имаше лек контакт между него и бранителя на гостите.

Дузпа отново няма.

14′

Втори жълт картон за Раул Гарсия!

Атлетик остава с човек по-малко на терена!

13′

Иняки Уилямс нахлува в наказателното поле на Реал (Мадрид).

Карвахал използва ръцете си, за да го спре.

Дузпа няма.

Гаритано е бесен от решението на рефера Мансано!

11′

Първа опасност и пред вратата на Атлетик (Билбао).

Бензема е изведен в добра позиция, но сам затваря ъгъла пред себе си за стрелба.

Все пак отправя удар.

Страничният съдия обаче е маркирал засада.

8′

Жълт картон за Раул Гарсия.

4′

Центриране на Уилямс!

Де Маркос засича с глава, но топката преминава встрани от вратата.

Първа възможност за един от двата състава.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′