Реал (Мадрид) и Атлетико (Мадрид) са готови буквално да затрупат Спортния арбитражен съд в Лозана с жалби, информират испанските медии.

Причината разбира се е наложеното от ФИФА наказание на двата тима, които няма да могат да осъществяват входящи трансфери за почти две години, след края на текущия сезон.

Атлетико излезе с официално становище по темата, след като разбра какъв е размерът на наложената санкция от Световната футболна централа и обеща да потърси правата си "където трябва".

Очаква се подобна реакция и от страна на шефовете в Реал (Мадрид).