Непрекъснатите спекулации относно бъдещето на Тиери Анри в Барселона бяха поразсеяни от негово изказване в изданието "Франс футбол". Бившият нападател на Арсенал не успя да наложи формата от периода си при "артилеристите" и медиите отново започнаха да го пращат в Англия. Той обаче отрече подобна възможност.
"Едно нещо е сигурно, всички приказки, свързани с Манчестър Сити трябва да престанат", заяви Анри.
Голмайсторът не пропусна да обвини журналистите за атаките срещу него.
"Играх три мача в лигата този сезон и отбелезах два пъти. Така че продължавам. Пропуснах две срещи, защото бях болен", поясни ситуацията с игровото си време французинът.
"Меси беше оставен на пейката на два пъти, Ето'о също два пъти. Дани Алвеш също не е в състава напоследък. Треньорът ни прави ротация с играчите , но вие журналистите не спирате да говорите когато става дума за мен.
Говорете за всеки един. Когато Пуйол не игра срещу Бетис, когато Алвеш не бе в групата, когато Меси не игра със Сантандер, когато Ето'о не игра срещу Еспаньол. Когато говорите, говорете за всеки един" подразнен отбеляза стрелецът на каталунците.
Wayne
на 13.10.2008 в 19:01:03 #29Ама като и да е...Хайбъри нещо замлъкна...
Wayne
на 13.10.2008 в 18:51:38 #28Вярно ли че чичо Митко почти всеки мач бил пиян и в един мач който не бил пиян не играл добре ============================================================ Абе за това не знам, ама в Ингилезия живеех до 1994. И там мач на Юнайтед не пропусках...баща ми само там ме водеше
highbury
на 13.10.2008 в 18:46:21 #27Да ве....не ми хвана CTRL+C-то първия път.
Wayne
на 13.10.2008 в 18:45:27 #26помниш ли великия Гонзо и Сираков ======================= Е Сирака къвто и да е, беше голям...Аз помня Димитър Якимов и "Чичо" Митко
highbury
на 13.10.2008 в 18:45:23 #25uuufffffffffffffffff не това ве http://zamunda.net/details.php?id=88793&hit=1 Ето това.

highbury
на 13.10.2008 в 18:44:26 #24http://topsport.ibox.bg/material/id_614428829/cform_1

Wayne
на 13.10.2008 в 18:40:32 #23За класацията ли? ============ аха
highbury
на 13.10.2008 в 18:38:48 #22Wayne За класацията ли?
Wayne
на 13.10.2008 в 18:38:34 #21Пак ти казвам : Дори аз помня великите...
Wayne
на 13.10.2008 в 18:36:59 #20btw дай линк плс!
highbury
на 13.10.2008 в 18:36:47 #19Wayne Аз съм нямал със сигурност. А ти какво искаш да кажеш? Че Анри не е велик?
Wayne
на 13.10.2008 в 18:34:31 #18highbury, братле, и ти и аз(със сигурност
) сме имали някакви изблици на гениалност, но това не ни прави велики, нали?
highbury
на 13.10.2008 в 18:32:01 #17Wayne Ами точно този гол на Жули, при победата на Монако с 3-1 с/у Реал, го нямаше. Ама имаше подобни. Вярно е, че е относително, иначе. М/у другото, има я в замундата, ако ти се гледа..
highbury
на 13.10.2008 в 18:29:02 #16Ами явно не съм...Обясни ми.
Wayne
на 13.10.2008 в 18:28:58 #15Например, има класация - "топ 50 гола в ШЛ", Анри има 3 попадения там =============================================== Не съм гледал тази класация, но съм сигурен, че фигурират голове като този на Жули с/у Реал Мадрид...
Леко относително е...
highbury
на 13.10.2008 в 18:24:01 #14Wayne Ти си изброил тези, които ти си запомнил. Например, има класация - "топ 50 гола в ШЛ", Анри има 3 попадения там. Има шедьоври с/у Юнайтед, 'Пуул, Челси, Реал, Интер.... Ако искаш ще ти пост-на линкове.
Wayne
на 13.10.2008 в 18:16:40 #13highbury, братле,...Анри имаше шедьоври с/у Чарлтън, Шефийлд Юнайтед, Барнзли и т.н....На Челси вкара...всички знаем как(ако кажеш нещо за Гигс с/у Лил...). Ма все едно...Всеки има нужда от надежда!
highbury
на 13.10.2008 в 18:10:34 #12Wayne ---------------- Е, пич - ти си противоречиш с тези изречения. Щом си запомнил само един негов гол, макар че той има десекти шедьоври (не говоря само с фланелката на Арсенал), явно не си следил много играта му, а какво остава да говорим за лидерските му качества. Все пак, когато той беше капитан, Арсенал постигна най-големия си успех в ШЛ. А иначе Корлеонето е прав, че Анри остарява.
Wayne
на 13.10.2008 в 18:08:55 #11Не е нужно да си дърт, за да помниш великите!
Wayne
на 13.10.2008 в 18:03:11 #10Аз Анри винаги съм го харесвал(както харесвам Савиола, Форлан, Куарешма, Мориентес...) Единствения му гол, който аз помня, беше с/у Юнайтед за ФА къп от 30 метра...Виждали сме много такива играчи...Най-лошото беше, че го избраха за капитан на Арсенал...той НЯМА лидерски качества...Всички помним Марадона с Наполи...