Отборът на Славия допусна загуба с 0:2 от руския Рубин (Казан)  II, след като "белите" допуснаха и двете попадения само в рамките на 90 секунди.

Българският тим имаше шанс да открие резултата в 21-ата минута, но след удара на Преслав Петров, съперниковият страж изби топката.

Куп неприятности за футболистите на Славия, контузии мъчат "белите"

Халфът Александър Златков е с травма в кръста и не попада в сметките на Загорчич

Седем минути по-късно, Павел Виданов също пробва да изненада вратаря, но той отново бе на висота и спаси.

Резултатът беше открит в 72-ата минута от Зиганшин, а малко след това, Циганков удвои, оформяйки крайното 2:0.

Славия: Стергиакис, Родригес, Виданов, Станисавевич, Петров, Гамаков, Златков, Бара, Кръстев, Боримиров, Мицански (Георгиев, Узунов, Муньос, Марем, Иванов);

Рубин (Казан) II: Янович, Валюев, Смелов, Яковлев, Губанов, Седов, Макаров, Морозов, Каримов, Николаев, Шолох (Тушев, Циберкин, Циганков, Зиганшин, Сапрунов, Николов, Нурулин, Федорочев, Коркин, Команчев, Рашитов).