Треньорът на СЛавия Мартин Кушев защити съдията Таско Тасков, който изгони двама играчи на Черно море при равенството 1:1.

"Получава се положение, в което не се отсъжда нарушение в атака на Паломино, а в ответната получаваме втори червен картон. Този човек трябва да е умрял, за да не реагира на тази ситуация.

Проспахме първото полувреме и логично бяхме наказани. През втората част вдигнахме оборотите, но изпуснахме няколко положения. Добре, че свърши първенството. Ще търсим нападател с качества, който да решава такива мачове. Когато имаме 4-5 положения, да ги материализира.

Днес имахме малшанс. Според мен и двата червени картона бяха правилни. Като цяло съдийството бе на добро ниво. Направихме добър пролетен полусезон, но имаме още работа.

Нормално е да има освободени хора, нормално е да има нови. Ще търсим хора за всички позиции, за да има вариативност", коментира Кушев.