Треньорът на Рома - Жозе Моуриньо, отново няма да е на тъчлинията в мач срещу бившия си тим Интер.
"Вълците" гостуват на "Сан Сиро" идния уикенд, но Специалния няма да е на терена. Той бе изгонен в края на мача срещу Монца, който "джалоросите" спечелиха с 1:0.
Моуриньо направи голямо шоу, като със знаци се обърна към пейката на Монца и показа нещо от сорта на "много говорите, а накрая само плачете" към треньора на "бианкоросите" Рафаеле Паладино.
И миналия сезон Моуриньо бе наказан в сблъсъка с Интер и не бе на терена. Всъщност в три от последните пет мача срещу "нерадзурите" Специалния не присъства на терена заради наказание.
"Червеният картон? Не съм казал нищо обидно. Просто беше жест. В мача днес единствената пейка, която правеше жестове и опитваше да влияе на съдията беше тяхната", обяви Моуриньо.