Капитанът на Реал Мадрид - Серхио Рамос, разкритикува отбора след победата с 2:1 над Гранада. "Белите" вкараха две попадения само за 6 минути, но през втората част се отпуснаха, инкасираха едно попадение и трепереха до последно.

"Не бяхме достатъчно добри. В наши дни не можеш да победиш никого, ако не си достатъчно концентриран през всичките 90 минути. Победихме през първата част и загубихме втората. Не трябва да допускаме така леки голове.

Снимка 470747

Да спечелим шампионата ще значи много за нас. Ще бъде компенсация за цялото постоянство, което показахме, за усърдната работа през годината.

Пандемията ни повлия добре и успяхме да се подготвим подобаващо, че да се фокусираме върху победата. Надявам се в четвъртък да има какво да празнуваме", завърши испанецът.

Зидан: Азар не е напълно готов, всички се трудят неимоверно за общата цел