Култовият бивш вратар на Ботев (Пд) Лилчо Арсов замина на гурбет, след като месеци наред остана безработен у нас. В Лондон 41-годишният любимец на бултрасите ще е строител с бивши съотборници, които му подадоха ръка.
В момента като майстори или общи работници в строителния бранш на Острова се подвизават десетки бивши играчи на пловдивските Ботев, Локо, Спартак и Марица, както и няколко съдии.
Други пък работят в комунални фирми и се грижат за чистотата и зелените площи. А има и такива като някогашния ляв бек на "черно-белите" и "жълто-черните" Румен Димитров, които си вадят прехраната като шофьори на камиони. За последно Арсов тренираше младите вратари в школата на Ботев, сред които бе и неговият 11-годишен син Иво.
През лятото на 2013 г. Арсов бе освободен заедно с Димитър Вичев и Любчо - бащата на Тодор Неделев, заради липса на образователен ценз. После Лилчо взе лиценз за треньор на вратари, но не си намери работа, припомня "Труд".
Арсов се хвана строител в Лондон
![Арсов се хвана строител в Лондон](https://webnews.bg/uploads/images/50/3750/123750/orig.png?_=1446758327)
Източник: Официален сайт на Ботев
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории
![loading...](https://webnews.bg/assets/images/loading.gif?_=1446728989)