Селекционерът на Австрия Ралф Рангник бе разочарован от представянето на своя тим, след като допусна поражение с 0:2 от Аржентина в мач от група J на Световното първенство по футбол.

"Можехме да постигнем повече, но като цяло представянето ни беше точно такова, каквото бяхме планирали - смело и храбро. Бих искал да видя малко повече смелост в една или две ситуации и може би един или два удара от разстояние, което би било възможно, особено през първото полувреме. Начинът, по който се стигна до 0:2, с тази контраатака, беше много разочароващ. Но като цяло, това беше добро представяне от наша страна", заяви Рангник.

В последния рунд от груповата фаза Австрия ще срещне Алжир, докато Аржентина ще мери сили с Йордания.

Аржентина надви Австрия в мач от група J на Световното първенство

Аржентина отново победи, а Меси пренаписа историята!

"Гаучосите" са едноличен лидер в групата до момента